Керівництво для авторів
Матеріали конференції можуть бути опубліковані в журналі «Вісник наукових досліджень», або «Актуальні питання педіатрії акушерства та гінекології» (журнали включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватись результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів кандидата і доктора медичних наук, згідно з наказом МОН України від 07.10.2015 р. № 1021).
Текст статті потрібно друкувати на стандартному аркуші (формату А4, шрифт Times new Roman – 14 пунктів) через півтора інтервала; ширина полів: лівого, верхнього та нижнього – по 2 см, правого – 1 см (28–30 рядків на сторінці). Обсяг оригінальної статті, включаючи рисунки, літературу, резюме та ключові слова, не повинен перевищувати 10 сторінок. Обсяг огляду літератури та лекцій – 18, короткого повідомлення та рецензії – 5 сторінок.
Зразок:
УДК
Ініціали і прізвища авторів
Повна назва установи
Назва роботи (великими літерами)
Назва статті й резюме українською, російською та англійською (структуровані: мета дослідження; матеріали та методи; результати дослідження та їх обговорення; висновки) мовами (250–300 слів).
Ключові слова українською, російською та англійською мовами (до 8 слів).
Вступ. (Постановка проблеми в загальному вигляді, її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями, аналіз останніх опублікованих досліджень, у яких започатковано розв’язання даної проблеми, виділення невирішеної частини загальної проблеми, якій присвячена означена робота.)
Мета дослідження
Матеріали та методи. (Викладення об’єкта дослідження і методик, опис яких повинен бути достатнім для розуміння їх доцільності й можливості відтворення. У разі проведення експериментальних досліджень слід вказувати вид, стать, кількість тварин, методи анестезії при маніпуляціях, пов’язаних із завданням тваринам болю, метод евтаназії. Обов’язковим є зазначення методик статистичного аналізу з обґрунтуванням вибору критеріїв достовірності оцінок.)
Результати дослідження та їх обговорення. (Викладення основного фактичного матеріалу, повне обґрунтування отриманих наукових результатів, висловлення власного судження щодо одержаних результатів, порівняння його з тлумаченням подібних даних, наведених іншими авторами.)
Висновки.
Перспективи подальших досліджень. (Подання бачення автора перспективності подальших шляхів розв’язання проблеми, висвітленої у роботі.)
Список літератури (друкування в порядку згадування джерел у квадратних дужках) формується двома блоками: традиційним та додатковим для закордонних баз даних (references) у разі наявності україно- і російськомовних джерел. Вимоги до оформлення списку джерел у розділі Список літератури• Джерела оформляються згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006. Якщо наукова праця написана мовою, що використовує кириличний алфавіт, то її бібліографічний опис необхідно транслітерувати латинськими літерами. Після назви праці латинськими літерами потрібно зазначити її переклад англійською мовою у квадратних дужках. Список літератури подається в APA Style (розроблений «Manual of the American Psychological Association», 6th ed. (Washington, DC: APA, 2010)). Дивитися посилання он-лайн: http://www.citationmachine.net/apa/cite-a-book;
http://www.bibme.org/apa/book-citation/manual Доцільно використовувати офіційний трансліт он-лайн: http://translit.kh.ua. Статті треба надсилати через систему Open Conference Systems, для цього потрібно зареєструватись і завантажити онлайн матеріали за посиланням http://conference.tdmu.edu.ua/index.php/IZODTMPH/index/index,вказуючи назву журналу. ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ПОДАЧІ МАТЕРІАЛІВ ТА УЧАСТІ В НУКОВИХ КОНФЕРЕНЦІЯХ ТДМУ З ВИКОРИСТАННЯМ ІС OPEN CONFERENCE SYSTEM ЗА ПОСИЛАННЯМ https://docs.google.com/document/d/1CCV1c4-frOf9Fm8D5RbsLVB9YAR7p_QbnBX9BKCputM/edit
Для публікації наукових праць (статей) у фахових періодичних виданнях (наукових журналах) ТДМУ звертатися у редакцію. Тел: 0(352) 434956; 0988477269; 0959229649; Діловод, Марія. Усю інформацію про періодику (умови подання, індекси цитування тощо) можна отримати відвідавши сайт http://ojs.tdmu.edu.ua/ Реєструватися потрібно як читач та автор (відмітити галочку) під обраний журнал і робити подання (вивантажити статтю) там.
Термін подачі матеріалів – до 15 жовтня 2019 року Копію статті в науковий журнал, анкету учасника з вказанням технічних засобів, необхідних для усної доповіді, а також умови участі у конференції (бронювання номера, тільки виступ чи публікація) слід надсилати до 15.10.2019року на електронну адресу: gorishniy@tdmu.edu.ua (доц. Горішний І.М, тел..0672590432); або на електронну скриньку кафедри педіатрії pedia_duthir .Інформація з питань конференції
Заявка на участь у науково-практичній конференції „Медико-соціальні проблеми дитячого віку” (24 жовтня 2019 року)
Прошу зареєструвати мене як учасника конференції
Прізвище__________________________ ім′я______________________________
по батькові________________________
Наук. ступінь_________________________
Вчене звання_________________________
Місце роботи ________________________
_____________________________________
посада ______________________________
спеціальність_________________________
Адреса для листування:
поштовий індекс ______________________
область ______________________________
місто ________________________________
вулиця ______________________________
номер будинку та квартири _____________
контактний телефон (код) ______________
_____________________________________
e-mail: ______________________________
Форма участі у науковій конференції
- усна доповідь;
- стендова доповідь;
- тільки публікація;
- вільний слухач;
Замовлення готелю чи самостійне замовлення: так ні (підкреслити)
Зустріч: так ні