Робочі мови конференції: українська, англійська.

ВИДАННЯ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

До початку конференції будуть опубліковані тези доповідей учасників у збірнику «Мовна комунікація: наука, культура, медицина. Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції».

Вартість публікації у збірнику матеріалів конференції – 50 грн. за сторінку.

Для своєчасного формування програми та друкування матеріалів конференції необхідно до 1 травня 2019 року надіслати до оргкомітету тези, заявку на участь у конференції та копію квитанції про переказ коштів (zevako_tezy, zevako_zayavka, zevako_oplata).

Опублікувати матеріали на конференцію можна виключно через систему OPEN CONFERENCE SYSTEMS за посиланням http://conference.tdmu.edu.ua

Інструкція щодо подачі матеріалів та участі в науковій конференції https://docs.google.com/document/d/1CCV1c4-frOf9Fm8D5RbsLVB9YAR7p_QbnBX9BKCputM/edit

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

1. До публікації приймаються праці, які не друкувалися раніше.

2. Обсяг – до 3 стор.

3. Матеріали повинні бути підготовлені за допомогою редактора MS Word. Аркуш формату А4. Шрифт – Times New Roman, кегль 14; інтервал – 1,5; переноси відсутні. Абзац – 1, 25 см; поля з усіх боків – 2 см; сторінки не нумеруються.

4. Структура тез:

• прізвище та ініціали автора (справа, шрифт напівжирний курсив);
  • назва організації / установи (справа, шрифт напівжирний курсив);
  • назва теми великими літерами (по центру, шрифт напівжирний);
  • через рядок відступу – текст;
  • наприкінці через рядок відступу – література в алфавітному порядку відповідно до вимог ДСТУ 2015.

5. Посилання на джерело і сторінки в ньому подаються у квадратних дужках через кому [1, с. 10], номери джерел – через крапку з комою [1; 2; 4].

6. Роботи, що не відповідають вимогам, не надіслані у встановлений термін чи без оплати, розглядатися не будуть.

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

Одержувач: ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет
імені І.Я. Горбачевського МОЗ України»

Код: 02010830

р/р 31251266204491 в ДКСУ

м. Київ, МФО 820172

!!! Відмітка в квитанції: «Оплата публікації на конференцію «Мовна комунікація: наука, культура, медицина» (прізвище автора вказувати обов’язково).

на участь у роботі Всеукраїнської

науково-практичної конференції

«Мовна комунікація: наука, культура, медицина»

Прізвище____________________________

Ім’я_________________________________

По батькові__________________________

Науковий ступінь_____________________

Вчене звання_________________________

Посада______________________________

Назва організації_____________________

Секція______________________________

Назва доповіді_____________________________

Планую виступити з доповіддю (необхідне виділити):

• на пленарному засіданні (до 15 хв.);
  • на секційному засіданні (до 10 хв.);
  • лише публікація тез доповіді.

Потреба в житлі:

• так;
  • ні.

Координати для зв’язку:

Телефон_____________________________

E-mail: ______________________________

№ відділення «Нової пошти», назва міста для отримання збірника _______________

Дата _______                           Підпис_____

2. Файл заяви є у форматі OpenOffice, Microsoft Word, RTF або WordPerfect.
  4. Текст написано через один інтервал; використовує 12-ий шрифт; використовує курсив, а не підкреслення (окрім як з URL-адресами) і всі ілюстрації, малюнки і таблиці поміщаються в тексті у відповідних місці, а не в кінці .
  5. Текст відповідає стилістичним і бібліографічним вимогам схеми в Вказівки для авторів, які знаходяться у розділі Про конференцію.
  6. Якщо подавати заяву в рецензований трек конференції, імена авторів будуть видалені із заяви разом з «Автор» і роками, що використовується в бібліографії і виноски, на відмінно від ім'я автора, назви статті, і т.д.
  7. Якщо відправляються матеріали відрецензовані, всі Microsoft Office документи (включаючи супровідні файли) були збережені вибором меню Файл і вибором пункту Зберегти як; клікаючи Інструменти (або опції в Mac); клікаючи Безпека; вибираючи "Видалити персональну інформацію з властивостей файлу при збереженні"; клікаючи Зберегти.

a) Автори зберігають авторське право на свої роботи, дозволяючи конференції розмiстити дані неопубліковані роботи по Ліцензія загальної творчої атрибуції,яка дозволяє іншим вільний доступ, користуватися і обмінюватися роботами, з підтвердженням авторства твору та його первісного подання на цій конференції.

б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і увійти в окремих, додаткових контрактах на невиключний розподіл і подальшу публікацію цієї роботи (наприклад, опублікувати переглянутий варіант в журналі, розмістити його на інституційний репозитор або опублікувати її в книзі), з визнанням його первісного подання на цій конференції.

в) Крім того, авторам рекомендується розміщувати і обмінюватися роботами в Інтернеті (наприклад, в інституціональному репозиторі або на їх сайті) в будь-якій точці до і після конференції.