РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ:
https://forms.gle/WQLhahJCNXx6pGVG6
Дорогі друзі!
Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання вищої медичної освіти з формування практичних навичок і компетенцій лікаря загальної практики - сімейного лікаря», яка відбудеться на online платформі Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України.
В рамках роботи конференції Ви будете мати можливість прослухати доповіді провідних фахівців різних галузей медицини з можливістю отримати бали безперервного професійного розвитку.
Дводенна конференція з міжнародною участю - 16 год (10 балів БПР) згідно з наказом МОЗ України № 446 (додаток 4) від 22.02.2019 року.
Звертаємо Вашу увагу, що доступ до навчальних матеріалів та сертифікатів надається лише для зареєстрованих на подію учасників.
Офіційні мови симпозіуму – українська, англійська
Регламент роботи:
- доповідь на пленарних засіданнях – до 20 хв,
- виступи при обговоренні – до 3 хв,
- виступи на презентації посібника «Мультидисциплінарні аспекти викладання дисципліни «ЗП-СМ» у вищій медичній освіті» – до 5 хв.
Розсилка електронних сертифікатів БПР всім зареєстрованим учасникам конференції здійснюватиметься протягом 10 робочих днів по закінченню конференції: сертифікат учасника, 10 балів; сертифікат доповідача 30 балів.
1-Й ДЕНЬ, ЧЕТВЕР 22 ЛЮТОГО 2024 РОКУ
Дистанційно на online платформі MSTeams ТНМУ імені І.Я.Горбачевського
09.00 – 09.30 Відкриття симпозіуму
09.30-18.00 Основна програма
10.30-17.00 Студія доповідей науковців за фахом «Загальна практика-сімейна медицина»
2-Й ДЕНЬ, П’ЯТНИЦЯ 23 лютого 2024 РОКУ
10.00-18.00 Основна програма – Зустріч Українського Клубу панкреатологів «Сучасні проблеми панкреатології. Дієтичні та курортні фактори лікування захворювань підшлункової залози»
10.30-17.00 Основна програма – Презентація навчально-методичного посібника «Мультидисциплінарні аспекти викладання дисципліни «ЗП-СМ» у вищій медичній освіті»
Обговорення і прийняття резолюції конференції.
НАУКОВА ПРОГРАМА
- Актуальні компетенції у системі медичної освіти фахівців первинної медичної допомоги.
- Формування компетенцій в умовах дистанційного навчання.
- Зручні та ефективні формати безперервного професійного розвитку лікарю-практику
- Актуальні питання роботи сімейного лікаря і медсестри у кризових ситуаціях (зокрема, в умовах війни і пандемії COVID-19).
- Сучасні підходи до діагностики та лікування найбільш розповсюджених захворювань внутрішніх органів в практиці сімейного лікаря у викладацький практиці у час невизначеності.
- Протокольні стандарти та ад’ювантні можливості у персоніфікованому веденні пацієнтів в амбулаторній практиці та їх висвітлення у викладацькій практиці.
- Презентація наукової монографії «Наукові інновації – в практику первинної медичної допомоги».
Форма участі:
усна доповідь, стендова доповідь, вільний слухач
(кількість нарахування балів БПР 10/30)
Матеріали конференції будуть надруковані на сторінках фахового журналу «Здобутки клінічної і експериментальної медицини».
Матеріали до друку приймаються за посиланням (в журнал «Здобутки клінічної і експериментальної медицини») https://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/zdobutky-eks-med/about/submissions#authorGuidelines
та паралельно на ел. пошту pmsd-ter@ukr.net
ПОДАЧА СТАТЕЙ В ЖУРНАЛ:
Для публікації наукових праць (статей) у фахових періодичних виданнях (наукових журналах) ТНМУ звертатися у редакцію.
Тел: 0(352) 434956. Усю інформацію про періодику (умови подання, індекси цитування тощо) можна отримати відвідавши сайт http://ojs.tdmu.edu.ua/
Реєструватися потрібно як читач та автор (відмітити галочку) під обраний журнал і робити подання (вивантажити статтю) там.
Квитанція про оплату буде надіслана на електронну скриньку після прийняття матеріалу до друку.
Умови публiкацiї:
- Приймаються статті, огляди літератури, клінічні випадки, оформлені відповідно до вимог журналу «Здобутки клінічної та експериментальної медицини». Під текстом статті має бути інформація про авторів: місце роботи, посада, науковий ступінь, вчене звання, прізвище, ім’я, по батькові, адреса, телефон, ел. адреси авторів.
- Детальні вимоги до написання статей можна знайти за посиланням на офіційній сторінці журналу http://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/zdobutky-eks-med/about/submissions#authorGuidelines
- Обсяг оригінальної статті, включаючи таблиці, рисунки, список літератури, резюме повинен бути не менше – 5 с., обсяг проблемної статті, огляду літератури, лекції – до 12 с., короткої статті у рубриках «Погляд на проблему» і «Випадок з практики» - до 5 с., враховуючи резюме і список літератури.
- Статтю можна друкувати українською та англійською мовами на одному боці аркуша формату А4 із розміщенням 1800-2000 друкованих знаків на сторінці (поля: верхнє і нижнє – 2,5 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см, шрифт Тіmes New Roman 14 пт через півтора інтервали).
Таблиці повинні мати короткі заголовки і власну нумерацію. Відтворення одного і того ж матеріалу у вигляді таблиць і рисунків не допускається. Діаграми, графіки бажано створювати у Місгоsoft ЕхсеІ. Невеликі за об’ємом ілюстрації можна розміщувати по ходу тексту статті.
Для формул бажано використовувати редактор формул Microsoft Equation.
Статті мають бути написані з дотриманням основних вимог ДСТУ 3008-95 «Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення.» за такою схемою:
УДК; з абзацу НАЗВА РОБОТИ (великими літерами) ініціали і прізвища авторів, повна назва установи (трьома мовами).
Резюме українською та англійською мовами (250–300 слів кожне) повинні бути структурованими і містити назву роботи, мету, матеріали та методи, результати досліджень та висновки.
Ключові слова українською та англійською мовами (до 8 слів).
Вступ. (Постановка проблеми у загальному вигляді, її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями, аналіз останніх опублікованих досліджень, в яких започатковано розв’язання даної проблеми, виділення невирішеної частини загальної проблеми, якій присвячена означена робота).
Мета дослідження.
Матеріал і методи дослідження. (Викладення об’єкта дослідження і методик, опис яких повинен бути достатнім для розуміння їх доцільності і можливості відтворення. У випадку експериментів слід вказувати вид, стать, кількість тварин, методи анестезії при маніпуляціях тваринам для знеболення, метод евтаназії. Обов’язковим є зазначення методик статистики з обґрунтуванням критеріїв достовірності оцінок).
Результати й обговорення. (Викладається основний фактичний матеріал, проводиться повне обґрунтування отриманих наукових результатів, висловлення власного судження щодо одержаних результатів, його порівняння з тлумаченням подібних даних, наведених іншими авторами).
Висновки. Перспективи подальших досліджень.
Список використаної літератури (друкується в порядку згадування джерел) формується двома блоками: традиційним та додатковим для закордонних баз даних (REFERENCES).
Матеріали приймаються до 16.02.24 р. в систему OPEN JOURNAL SYSTEMS
Вартiсть публікації визначається редакцією згідно із кількістю знаків статті орієнтовно – 140 грн за 1800 знакiв (1 стор.), враховуючи присвоєння ДОІ.
БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ:
Одержувач: Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України
Код: 02010830 р/р UA038201720313271003202004491 в ДКСУ м. Київ.
!!! з поміткою: оплата публікації на конференцію в журналі «Здобутки клінічної і експериментальної медицини» (прізвище автора вказувати обов‘язково). |
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:
Місце проведення конференції: Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України, за адресою: адміністративний корпус медичного університету, майдан Волі, 1,м. Тернопіль, 46001.
Контактні телефони:
проф. Бабінець Л.С., 0673520743
Махніцька І.В., 098-451-51-30 (кафедра терапії та сімейної медицини), Майдан Волі, 1, місто Тернопіль, 46001, conferencepmsd@gmail.com
тел./факс: +38(0352) 52-04-79 – науковий відділ (організація наукових форумів), керівник – Оксана Шевчук; фахівець – Наталія Петришин, 0971266232, Е-mail: vonf@tdmu.edu.ua
АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:
«Актуальні питання вищої медичної освіти з формування практичних навичок і компетенцій лікаря загальної практики - сімейного лікаря»
Науковий відділ, майдан Волі, 1, м. Тернопіль, 46001, Україна. WEB-САЙТ: www.tdmu.edu.ua
АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
Прізвище __________________________________ Ім’я ___________________________________ По батькові ___________________________ Науковий ступінь___________________________ Вчене звання ______________________________ Посада ___________________________________ Назва організації /установи __________________________________________ Тема доповіді: __________________________________________ Співавтори___________________________________ __________________________________________ Адреса для листування_______________________ __________________________________________ Електронна адреса __________________________ Контактний телефон ________________________
Форма участі у форумі: усна доповідь стендова доповідь тільки публікація вільний слухач Технічні засоби презентації мультимедійний проектор Інше _____________________
Прошу зарезервувати для мене _______ місць у готелі з “_____” _______________ 2024 р. по “_____” _______________ 2024 р.
Дата ______________ Підпис ________________
|
Навчальна програма
Тема заходу | Актуальні питання вищої медичної освіти з формування практичних навичок і компетенцій лікаря загальної практики - сімейного лікаря |
Вид заходу | Наково-практична конференція з міжнародною участю |
Цільова аудиторія | Всі лікарські спеціальності |
Мета заходу | Представлення і демонстрація (вказати конкретно яких саме) методик, технологій діагностики, профілактики, лікування та реабілітації …; опанування (вказати конкретно яких саме) професійних знань та навичок… тощо |
Перелік компетентностей, | Набуті у процесі навчання знання, навички, уміння; опановані методики, технології тощо |
Опис структури заходу | 3 год лекції 3 год практична робота 2 год оцінювання знань |
Загальний обсяг навчального навантаження | 8 год |
Форми організації та проведення заходу | Лекція, практичне заняття, дискусія, інструктаж, індивідуальне заняття, пояснення тощо |
Методи організації та проведення заходу | Спостереження, ситуаційний аналіз, лабораторний, аналітичний, тренувальний тощо |
Матеріально-технічне забезпечення освітнього заходу | Навчальна VR лабораторія; віртуальний анатомічний стіл; інтерактивна панель; симуляційне обладнання, професійний (спеціальний) інструментарій таматеріали; операційний мікроскоп, фантомний клас тощо |
Форми підсумкового контролю | Тестування (не менше 10 тестових завдань), вирішення ситуаційних задач |