Нагадуємо, що взяти участь та опублікувати матеріали на конференцію можна виключно через систему Open Conference Systems, для цього потрібно зареєструватись і завантажити онлайн матеріали на сайті нашого університету

http://www.tdmu.edu.ua у розділі: ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОВЕДЕННЯМ НАУКОВИХ КОНФЕРЕНЦІЙ В ТДМУ->НАУКА->НАУКОВІ ФОРУМИ.

ПОСИЛАННЯ: http://conference.tdmu.edu.ua

Для своєчасного формування програми і друкування матеріалів конференції (тез доповідей, статей) необхідно до 23 травня 2016 року надіслати до оргкомітету тези, заявку на участь у конференції (вказати назву теми, секцію, відомості про автора: прізвище, ім'я, по батькові, вчений ступінь, наукове звання, місце роботи, посада, форма участі, потреба в житлі, домашня адреса, телефон, e-mail) та ксерокопію квитанції про переказ коштів.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ:

̵     Шрифт – Times New Roman, кегль 14; інтервал – 1,5; переноси відсутні;

̵     Абзац – 1, 25 см; поля з усіх боків – 2 см; сторінки не нумеруються;

̵     НАЗВА по центру, над назвою ліворуч – УДК (для статті), праворуч – прізвище та ініціали, під ними – назва міста; після назви – текст. Посилання в тексті наводяться у квадратних дужках із зазначенням порядкового номера джерела в списку літератури та номера сторінки: [3, c. 37].

̵     Після тексту: ЛІТЕРАТУРА (за алфавітом відповідно до вимог Держстандарту).

Вартість публікації у збірнику матеріалів конференції – 50 грн. за сторінку (1800 знаків).

Банківські реквізити

Одержувач: ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України"

Код: 02010830, р/р 31251266204491 в ДКСУ, м. Київ, МФО 820172.

!!! з поміткою: оплата за публікацію у конференції “Українська професійна мова: історія і сучасність”, (23-24.06.2016).

Форма публікації: Учасники конференції мають змогу опублікувати тези у збірнику матеріалів конференції або статтю в журналі "Медична освіта" (інформація про видання: http://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/med_osvita/index, тел. (0352) 43-49-56 редакція журналу).

2. Файл заяви є у форматі OpenOffice, Microsoft Word, RTF або WordPerfect.
  4. Шрифт – Times New Roman, кегль 14; інтервал – 1,5; переноси відсутні.

5. Абзац – 1, 25 см; поля з усіх боків – 2 см; сторінки не нумеруються.
  6. Текст відповідає стилістичним і бібліографічним вимогам схеми в Вказівки для авторів, які знаходяться у розділі Про конференцію.
  7. Якщо подавати заяву в рецензований трек конференції, імена авторів будуть видалені із заяви разом з «Автор» і роками, що використовується в бібліографії і виноски, на відмінно від ім'я автора, назви статті, і т.д.
  8. Якщо відправляються матеріали відрецензовані, всі Microsoft Office документи (включаючи супровідні файли) були збережені вибором меню Файл і вибором пункту Зберегти як; клікаючи Інструменти (або опції в Mac); клікаючи Безпека; вибираючи "Видалити персональну інформацію з властивостей файлу при збереженні"; клікаючи Зберегти.