відправляються матеріали

Онлайн відправляються матеріали

Вже є Логін /Пароль для Open Conference Systems - Тернопільський Національний Медичний Університет?
Перейти до входу

Потрібно Логін /Пароль?
Перейти до реєстрації

Реєстрація і вхід потрібні для відправки матеріалів онлайн та перевірки статусу поточних відправок.

 

Керівництво для авторів

Форма участі:

усна доповідь,

стендова доповідь,

вільний слухач

Матеріали конференції будуть надруковані насторінках фахового науково-практичногожурналу «Здобутки клінічної іекспериментальної медицини».

Опублікувати матеріали на конференціюможна виключно через систему OPENCONFERENCE SYSTEMSПОСИЛАННЯ: http://conference.tdmu.edu.uaІнструкція щодо подачі матеріалів та участі внуковій конференціїhttps://docs.google.com/document/d/1CCV1c4-frOf9Fm8D5RbsLVB9YAR7p_QbnBX9BKCputM/editУМОВИ ПУБЛIКАЦIЇ:1. Приймаються наукові роботи (статті, оглядилітератури, клінічні випадки), оформленівідповідно до вимог журналу «Здобутки клінічноїта експериментальної медицини».

Під текстом статті має бути інформація про авторів: місцероботи, посада, науковий ступінь, вчене звання,прізвище, ім’я, по батькові із зазначенням адреси,телефону, електронної адреси кожного автора.2

. Детальні вимоги до написання статей можназнайти за посиланням на офіційній сторінціжурналу http://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/zdobutkyeks-med/about/submissions#authorGuidelines

3. Обсяг оригінальної статті, включаючитаблиці, рисунки, список літератури, резюмеповинен бути не менше – 5 с., обсяг проблемноїстатті, огляду літератури, лекції – до 12 с.,короткої статті у рубриках «Погляд напроблему» і «Випадок з практики» - до 5 с.,враховуючи резюме і список літератури.

4. Статтю можна друкувати українською,англійською та російською мовами на одному боціаркуша формату А4 із розміщенням 1800-2000друкованих знаків на сторінці (поля: верхнє інижнє – 2,5 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см, шрифтТіmes New Roman 14 пт через півтора інтервали).

Таблиці повинні мати короткі заголовки і власнунумерацію. Відтворення одного і того ж матеріалуу вигляді таблиць і рисунків не допускається.Діаграми, графіки бажано створювати у МісгоsoftЕхсеІ. Невеликі за об’ємом ілюстрації можнарозміщувати по ходу тексту статті.Для формул бажано використовувати редакторформул Microsoft Equation.5. Статті мають бути написані з дотриманнямосновних вимог ДСТУ 3008-95 «Документація.Звіти у сфері науки і техніки. Структура іправила оформлення.» за такою схемою:УДК; з абзацу НАЗВА РОБОТИ (великимилітерами) ініціали і прізвища авторів, повнаназва установи (трьома мовами).

Резюме українською, російською, англійськоюмовами (250–300 слів кожне) повинні бутиструктурованими і містити назву роботи, мету,матеріали та методи, результати досліджень тависновки.

Ключові слова українською, російською,англійською мовами (до 8 слів).

Вступ. (Постановка проблеми у загальному вигляді,її зв’язок із важливими науковими чи практичнимизавданнями, аналіз останніх опублікованихдосліджень, в яких започатковано розв’язання даноїпроблеми, виділення невирішеної частини загальноїпроблеми, якій присвячена означена робота).Мета дослідження.

Матеріал і методи дослідження. (Викладенняоб’єкта дослідження і методик, опис яких повиненбути достатнім для розуміння їх доцільності іможливості відтворення. У випадку проведенняекспериментальних досліджень слід вказувати вид,стать, кількість тварин, методи анестезії приманіпуляціях, пов’язаних із завданням тваринамболю, метод евтаназії. Обов’язковим є зазначенняметодик статистичного аналізу з обґрунтуваннямвибору критеріїв достовірності оцінок).

Результати й обговорення. (Викладаєтьсяосновний фактичний матеріал, проводиться повнеобґрунтування отриманих наукових результатів,висловлення власного судження щодо одержанихрезультатів, його порівняння з тлумаченнямподібних даних, наведених іншими авторами).Висновки.Перспективи подальших досліджень.Список використаної літератури (друкується впорядку згадування джерел) формується двомаблоками: традиційним та додатковим длязакордонних баз даних (REFERENCES).

Матеріали до друку приймаються до 12 червня2020 року в систему OPEN CONFERENCESYSTEMS та на ел. пошту pmsd-ter@ukr.netВартiсть публікації статей визначаєтьсяредакцією згідно із кількістю знаків при наборістатті до друку орієнтовно – 140 грн за 1800знакiв (1 стор.), враховуючи присвоєння ДОІ.

 

 

Підготовчий відправці контрольний список

  1. Заява не була раніше опублікована, так само як і перед іншою конференції для розгляду (або пояснення були представлені в Коментарях до Директора).
  2. Файл заяви є у форматі OpenOffice, Microsoft Word, RTF або WordPerfect.
  3. Усі URL адреси в тексті (наприклад, http://pkp.sfu.ca) активовані і готові бути натиснутими.
  4. Текст написано через один інтервал; використовує 12-ий шрифт; використовує курсив, а не підкреслення (окрім як з URL-адресами) і всі ілюстрації, малюнки і таблиці поміщаються в тексті у відповідних місці, а не в кінці .
  5. Текст відповідає стилістичним і бібліографічним вимогам схеми в Вказівки для авторів, які знаходяться у розділі Про конференцію.
  6. Якщо подавати заяву в рецензований трек конференції, імена авторів будуть видалені із заяви разом з «Автор» і роками, що використовується в бібліографії і виноски, на відмінно від ім'я автора, назви статті, і т.д.
  7. Якщо відправляються матеріали відрецензовані, всі Microsoft Office документи (включаючи супровідні файли) були збережені вибором меню Файл і вибором пункту Зберегти як; клікаючи Інструменти (або опції в Mac); клікаючи Безпека; вибираючи "Видалити персональну інформацію з властивостей файлу при збереженні"; клікаючи Зберегти.
 

Зауваження про правовласників

Автори, які подаються на цю конференцію згодні з наступними умовами:
a) Автори зберігають авторське право на свої роботи, дозволяючи конференції розмiстити дані неопубліковані роботи по Ліцензія загальної творчої атрибуції,яка дозволяє іншим вільний доступ, користуватися і обмінюватися роботами, з підтвердженням авторства твору та його первісного подання на цій конференції.
б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і увійти в окремих, додаткових контрактах на невиключний розподіл і подальшу публікацію цієї роботи (наприклад, опублікувати переглянутий варіант в журналі, розмістити його на інституційний репозитор або опублікувати її в книзі), з визнанням його первісного подання на цій конференції.
в) Крім того, авторам рекомендується розміщувати і обмінюватися роботами в Інтернеті (наприклад, в інституціональному репозиторі або на їх сайті) в будь-якій точці до і після конференції.

Заява про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти введені на сайт цієї конференції, будуть використані виключно для досягнення поставлених і задекларованих цілей конференції і не будуть доступні для будь-яких інших цілей, або інший протилежною стороною.