Просимо за 1 міс. до початку конференції підтвердити свою участь, за 2 тижні – вказати дату і час приїзду для організації зустрічі.

Форма публікації: Матеріали конференції (статті і тези) будуть надруковані у збірнику матеріалів конференції (вимоги додаються).

При підготовці матеріалів  у вигляді ТЕЗ просимо дотримуватися вимог:

1. Текст тез подається в електронній версії, в редакторі Word через 1,5 інтервалу (28–30 рядків на сторінці), з розміром шрифту 14 (загалом до 1800–1900 знаків з пробілами на сторінці), обсягом до 4 сторінок.

2. Під текстом вказати науковий ступінь і вчене звання кожного автора, прізвище, ім’я, по батькові, адресу, мобільний телефон, E-mail.

3. Матеріали повинні бути подані в електронній версії, в редакторі Word в форматі *.doc або *.rtf.

Структура ТЕЗ:

– назва роботи (великими літерами);

– ініціали та прізвища авторів;

– повна назва установи;

– вступ;

– основна частина;

– висновки;

– література.

Авторська довідка: пропустивши кілька інтервалів, вказати прізвище, ім'я, по батькові, посаду, науковий ступінь чи вчене звання доповідача, його поштову адресу, контактний телефон, E-mail.

Вартiсть публiкацiї статей і тез у Збірник – 150 грн за 1800 друкованих знаків (1 сторінка).

Матеріали (тези, статті) разом з анкетою учасника та квитанцією про оплату необхідно надсилати виключно через систему Open Conference Systems, для цього потрібно зареєструватись і завантажити онлайн матеріали за посиланням http://conference.tdmu.edu.ua/index.php/SPVMOU/2017-SPVMOY/author/submit?requiresAuthor=1 ( або див. вкінці тексту -- ОБЕРІТЬ ОДИН З ПРОЦЕСІВ ПОДАЧІ ЗАЯВКИ).

Інструкція щодо подачі матеріалів та участі в нукових конференціях ТДМУ з використанням ІС Open Conference System https://docs.google.com/document/d/1CCV1c4-frOf9Fm8D5RbsLVB9YAR7p_QbnBX9BKCputM/edit

Одержувач: ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет

імені І.Я. Горбачевського МОЗ України"

Банківські реквізити:

р/р 31251266204491 в ДКСУ, м. Київ, МФО 820172, Код: 02010830.

!!! Відмітка в квитанції: за публікацію на конференцію “Cучасні підходи до вищої медичної освіти в Україні”, 18-19/05/2017.

ВИМОГИ ДО СТАТЕЙ В ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ АБО В ЖУРНАЛ "МЕДИЧНА ОСВІТА" РОЗМІЩЕНІ ЗА ПОСИЛАННЯМ НА САЙТІ  http://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/med_osvita/about/submissions#authorGuidelines

При бажанні опублікувати роботу (статтю) в журналі, просимо попередньо звернутися у редакцію журналу за тел. (0352) 43-49-56 для уточнення умов, термінів та вартість публікації.

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

Прізвище __________________________________________

Ім’я ______________________________________________

По батькові __________________________________

Науковий ступінь _____________________________

Вчене звання _________________________________

Посада _______________________________________

Назва організації /установи ____________________

Тема доповіді: __________________________________

Співавтори _____________________________________

Електронна адреса для  переписки

Контактний телефон ___________________________

Форма участі у форумі:

усна доповідь;

стендова доповідь;

тільки публікація;

вільний слухач

Технічні засоби презентації

мультимедійний проектор

Інше ____________________________________

Прошу зарезервувати для мене _______ місць

у  готелі з “_____” _______________ 2017 р.

по “_____” _______________ 2017 р.

Дата ________ Підпис ________________

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Місце проведення конференції: Конгрес-центр ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України", за адресою: навчально-оздоровчий комплекс "Червона калина", смт  Дружба, Теребовлянський  район.

Оргкомітет конференції “Cучасні підходи до вищої медичної освіти в Україні”: Науковий відділ, медичний університет, майдан Волі, 1, м. Тернопіль, 46001.

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ

Тел./факс: (0352) 52-04-79 – науковий відділ (організація наукових форумів); керівник – Оксана Шевчукфахівець – Наталія Петришин;E-mail: petrishin_nt@tdmu.edu.ua

(0352) 25-49-02 – навчальний відділ.

Web-сайт:   www.tdmu.edu.ua

ПОСИЛАННЯ НА КОНФЕРЕНЦІЇ: http://conference.tdmu.edu.ua