Просимо за 1 міс. до початку конференції підтвердити свою участь, за 2 тижні – вказати дату і час приїзду для організації зустрічі.

Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Форма публікації: Учасники конференції мають змогу опублікувати тези у збірнику матеріалів конференції

або статтю в журналі "Вісник наукових досліджень" (слід попередньо звернутися в редакцію журналу за тел. (0352) 43-49-56, інформація про видання: ttp://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/visnyk-nauk-dosE-mail: journaltdmy@gmail.com).

Вартість публікації тез – 150 грн. за 2 сторінки (3600 знаків).

При підготовці матеріалів  у вигляді ТЕЗ просимо дотримуватися вимог:

До публікації приймаються  тези, написаних зазначеними вище мовами.

1. Обсяг публікації – 1-2 сторінки.
  2. Тези подаються в електронній версії, в текстовому редакторі Microsoft Word; поля: зверху, знизу, ліворуч, праворуч – 2,5 см; абзац – 1,25 см, шрифт – Times New Roman; розмір – 14 пт; інтервал – 1,5 рядка (28-30  рядків на сторінці) (загалом до 1800 знаків з пробілами на сторінці).
  3. При оформленні тез необхідно дотримуватися послідовності: назва роботи великими літерами, з абзацу прізвище та ініціали авторів (по центру) (не більше 5 авторів), з абзацу повна назва установи (по центру), текст (по ширині).
  4. При підготовці тез коротко викласти постановку проблеми (актуальність) та її зв’язок з важливими науковими чи практичними завданнями; сформулювати мету; матеріали та методи дослідження; результати дослідження та їх обговорення; висновки та перспективи подальших досліджень.
  5. Окремими документами зберігати тези, скан-копії або фото квитанцій про оплату та авторську довідку.
  6. Авторська довідка: прізвище, ім'я, по-батькові, посада, науковий ступінь, вчене звання, установа, поштова адреса, e-mail, контактний телефон  (бажано мобільний). Тези та авторську довідку зберігати  у форматі "doc." або "rtf.". Скан-копію – у форматі "jpeg."
  7. У назві документу з тезами вказати прізвище першого автора латинськими літерами "tezis-Ivanov"; квитанція – "check-Ivanov"; авторська довідка – "авторська довідка-Ivanov".

Документи (тези, квитанцію про оплату, авторську довідку та анкету учасника) надсилати виключно через систему Open Conference Systems, для цього потрібно зареєструватись і завантажити онлайн матеріали за посиланням  http://conference.tdmu.edu.ua/index.php/SMPDLHCD/2017-SMPDLHCD/author/submit?requiresAuthor=1 ( або див. вкінці тексту -- ОБЕРІТЬ ОДИН З ПРОЦЕСІВ ПОДАЧІ ЗАЯВКИ).

Інструкція щодо подачі матеріалів та участі в нукових конференціях ТДМУ з використанням ІС Open Conference System https://docs.google.com/document/d/1CCV1c4-frOf9Fm8D5RbsLVB9YAR7p_QbnBX9BKCputM/edit

Банківські реквізити:

Одержувач: ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України"

Р/р 31251266204491 в ДКСУ, м. Київ, МФО 820172, Код 02010830.

!!! Відмітка в квитанції: за публікацію на конференцію “Сучасний мультидисциплінарний підхід до діагностики та лікування хворих на цукровий діабет”, 11-12/05/2017.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Оргкомітет конференції "Сучасний мультидисциплінарний підхід до діагностики та лікування хворих на цукровий діабет": Науковий відділ, медичний університет, майдан Волі, 1, м. Тернопіль, 46001.

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ

Кафедра внутрішньої медицини №1, завідувач проф. Пасєчко Надія Василівна - тел. (0352) 23 65 90, проф. Павлишин Г.А. – тел. (0352) 26 90 61, проф. Шкробот С.І. – тел. (0352) 43 57 74, проф. Сміян С.І. – тел. (0352) 27 33 77, проф. Дзюбановський І.Я. – тел. (0352) 26 81 48, проф. Бойчук А.В. - тел. (0352) 43 26 97.

Член оргкомітету, доц. каф. внутр. медицини №1 Савченко Ірина Петрівна – тел. (067) 370 82 47, Е-mail: savchenkoip@tdmu.edu.ua

Тел./факс: (0352) 52-04-79 – науковий відділ (організація наукових форумів); керівник – Оксана Шевчук; фахівець – Наталія Петришин; E-mail:  petrishin_nt@tdmu.edu.ua, Web-сайт: www.tdmu.edu.ua

ПОСИЛАННЯ НА САЙТІ УНІВЕРСИТЕТУ ПРО КОНФЕРЕНЦІЇ:  http://conference.tdmu.edu.ua/

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

Прізвище __________________________________________

Ім’я        ______________________________________________

По батькові           __________________________________

Науковий ступінь ________________________________

Вчене звання ______________________________________

Посада _______________________________________________

Назва організації /установи ________________________________________________________

Тема доповіді: ________________________________________________________

Співавтори _________________________________________

Електронна адреса для  переписки

Контактний телефон ____________________________

Форма участі у форумі:

усна доповідь;

стендова доповідь;

тільки публікація;

вільний слухач

Технічні засоби презентації

мультимедійний проектор

Інше ____________________________________

Прошу зарезервувати для мене _______ місць

у  готелі з “_____” _______________ 2017 р.

по “_____” _______________ 2017 р.

Дата ________ Підпис ________________