При підготовці матеріалів  у вигляді ТЕЗ просимо дотримуватися вимог:

1. До друку приймаються тези доповідей, написаних державною мовою і підписаних авторами.

2. Текст тез подається в електронній версії, в редакторі Word через 1,5 інтервалу (28–30 рядків на сторінці), з розміром шрифту 14 (загалом до 1800–1900 знаків з пробілами на сторінці), обсягом до 4 сторінок.

3. Під текстом вказати науковий ступінь і вчене звання кожного автора, прізвище, ім’я, по батькові, адресу, телефон (бажано мобільний),
E-mail (якщо є).

4. Матеріали повинні бути подані в електронній версії, в редакторі Word в форматі *.doc або *.rtf.

Структура ТЕЗ:

–        УДК

–        назва роботи (великими літерами);

–        прізвища та ініціали авторів;

–        повна назва установи;

–        вступ;

–        основна частина;

–        висновки;

Авторська довідка: пропустивши кілька інтервалів, вказати прізвище, ім'я, по батькові, посаду, науковий ступінь чи вчене звання доповідача, його поштову адресу, контактний телефон, E-mail.

Термін подачі тез (статей) – до 20 вересня 2020 року.

Вартiсть публiкацiї статей і тез – 150 грн за 1800 друкованих знаків з пробілами (1 сторінка).

Матеріали (тези) разом з анкетою учасника та квитанцією про оплату потрібно надсилати виключно через систему Open Conference Systems, для цього потрібно зареєструватись і завантажити онлайн матеріали за посиланням:

(або див. у кінці тексту -- ОБЕРІТЬ ОДИН З ПРОЦЕСІВ ПОДАЧІ ЗАЯВКИ).

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ПОДАЧІ МАТЕРІАЛІВ ТА УЧАСТІ В НАУКОВИХ КОНФЕРЕНЦІЯХ ТНМУ З ВИКОРИСТАННЯМ ІС OPEN CONFERENCE SYSTEM ЗА ПОСИЛАННЯМ

ОПЛАТУ ЗА ПУБЛІКАЦІЇ У ЗБІРНИКУ МАТЕРІАЛІВ (тез) ПЕРЕКАЗУВАТИ НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК:

Одержувач: Тернопільський національний

медичний університет імені І.Я. Горбачевського

МОЗ України

Код: 02010830

Банківські реквізити:

UA038201720313271003202004491 в ДКСУ

!!! При оплаті вказувати:: за публікацію

на конференцію «Сучасні аспекти діагностики і лікування захворювань внутрішніх органів»,

12-13/10/2022.

(прізвище автора вказувати обов‘язково!!!)

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:

Місце проведення конференції

Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України.

Оргкомітет конференції «Сучасні аспекти діагностики і лікування захворювань внутрішніх органів»: кафедра пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії, науковий відділ Науковий відділ, медичний університет,

майдан Волі, 1, м. Тернопіль, 46001.