Видання матеріалів конференції

До початку конференції будуть опубліковані тези доповідей учасників у фаховому журналі «Медична освіта», або збірнику матеріалів конференції.

ДОКТОРИ НАУК МОЖУТЬ ПУБЛІКУВАТИ ТЕЗИ ДОПОВІДІ БЕЗКОШТОВНО (БЕЗ СПІВАВТОРСТВА).

Правила подання та оформлення ТЕЗ

1. До опублікування приймаються праці, які не друкувалися раніше.
  2. Матеріали можуть бути представлені українською, англійською, німецькою, румунською, польською або російською мовами.
  3. Матеріали повинні бути підготовлені за допомогою редактора MS Word. Аркуш формату А4. Поля – 2 см. зі всіх боків. Шрифт Times New Roman, кегель – 14, інтервал – 1,5.
  4. Для назв таблиць, підпису рисунків використовувати шрифт Times New Roman, 14 пт., напівжирний. Формули розташовувати по центру, нумерацію здійснювати по правому краю. При наборі формул використовувати вбудований у MS Word редактор формул. Всі рисунки повинні бути згруповані як єдиний об’єкт. У випадку, коли тези доповіді містять шрифти, що відрізняються від Times New Roman, необхідно подати їх окремо в електронному варіанті.
  5. Обсяг тез не повинен перевищувати 3-ох сторінок, включаючи рисунки і таблиці. Кількість авторів – не більше трьох. Використання ілюстративних матеріалів в тезах повинно бути мінімальним.
  6. Загальна схема побудови тез:
  • 1-й рядок справа – прізвище, ім’я, по батькові (курсив);
  • 2-й рядок справа – науковий ступінь, вчене звання (курсив);
  • 3-й рядок справа – посада, кафедра, установа (курсив);
  • 5-й рядок посередині – назва тез великими літерами (шрифт напівжирний);
  • через рядок відступу друкуються тези доповіді.

7. Посилання на джерело і сторінки в ньому подаються у квадратних дужках. Номери джерел розділяються крапкою з комою. Наприклад: [1], [2, с. 27], [3, с. 49; 4, с. 127-129], [5; 6; 7], багатотомневидання [8 (1, с. 160)]. Приміткиподаються в кінці тез. У реченнікрапка ставиться післяквадратнихдужокпосилань. Список літератури наводиться наприкінці тез бібліографічним списком джерел в алфавітному порядку мовою оригіналу.

8. Роботи, що не відповідають вимогам і не представлені у встановлений термін, а також без попередньої оплати, не розглядаються.

9. Персональне запрошення до участі в роботі конференції буде надіслано Вам після отримання заявки.

10. У разі, якщо особа надіслала тези та оплатила організаційний внесок і друк, їй буде надіслано збірник матеріалів конференції.

ВАРТІСТЬ ПУБЛІКАЦІЇ – 150 грн. Обсяг 1-3 сторінки.

ЗДІЙСНЮВАТИ ОПЛАТУ МОЖНА ЗА НАСТУПНИМИ БАНКІВСЬКИМИ РЕКВІЗИТАМИ

Одержувач: Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України, Код: 02010830

Банківські реквізити:

UA038201720313271003202004491 в ДКСУ,  м. Київ

!!! Відмітка в квитанції: за публікацію тез на конференцію «Професійно-комунікативна культура майбутнього лікаря: лінгвістичний, педагогічний та філософський аспекти», 3-4/06/2021 р.

Бажаємо усім майбутнім учасникам конференції творчого натхнення і цікавих зустрічей!

Просимо дотримуватись всіх зазначених вимог. Також  просимо заповнити заявку.

Витрати на проїзд та проживання здійснюються за кошти учасників. Просимо самостійно подбати про бронювання місць у готелях міста та про квитки на зворотну дорогу.

Подаємо адреси та телефонні номери деяких готелів:

«ГАЛИЧИНА» – вул. Чумацька, 1, т. (0352)53-35-95; (0352)52-43-97.

«ТЕРНОПІЛЬ» – вул. Замкова, 14, т. (0352)52-42-63; (0352)52-43-97.

Телефони для довідок:

+38 0352 52 48 87 – кафедра іноземних мов,

+380977008085 – Федчишин Надія Орестівна;

+38067 9166761 – Ворона Іванна Іванівна

Науковий відділ: +38(0352) 52-04-79

Керівник – Оксана Шевчук

Фахівець – Наталія Петришин

З А Я В К А

на участь у роботі конференції

"Професійно-комунікативна культура майбутнього лікаря:

лінгвістичний, педагогічний та філософський аспекти"

Прізвище_______________________________________

Ім’я____________________________________________

По батькові _____________________________________

Назва організації________________________________

Кафедра _______________________________________

Посада_________________________________________

Науковий ступінь________________________________

Вчене звання____________________________________

Назва доповіді___________________________________

Планую виступити з доповіддю (необхідне виділити):

• на пленарному засіданні (до 15 хв.);
  • на секційному засіданні (до 10 хв.);
  • участь у конференції без доповіді;
  • лише публікація тез доповіді.

Потреба в житлі:

• так;
  • ні.

Координати для зв’язку:

Поштова адреса _________________________________

Телефон________________________________________

Е-mail: _________________________________________

Дата                                                 Підпис

2. Файл заяви є у форматі OpenOffice, Microsoft Word, RTF або WordPerfect.
  4. Текст написано через один інтервал; використовує 12-ий шрифт; використовує курсив, а не підкреслення (окрім як з URL-адресами) і всі ілюстрації, малюнки і таблиці поміщаються в тексті у відповідних місці, а не в кінці .
  5. Текст відповідає стилістичним і бібліографічним вимогам схеми в Вказівки для авторів, які знаходяться у розділі Про конференцію.
  6. Якщо подавати заяву в рецензований трек конференції, імена авторів будуть видалені із заяви разом з «Автор» і роками, що використовується в бібліографії і виноски, на відмінно від ім'я автора, назви статті, і т.д.
  7. Якщо відправляються матеріали відрецензовані, всі Microsoft Office документи (включаючи супровідні файли) були збережені вибором меню Файл і вибором пункту Зберегти як; клікаючи Інструменти (або опції в Mac); клікаючи Безпека; вибираючи "Видалити персональну інформацію з властивостей файлу при збереженні"; клікаючи Зберегти.