ФОРМА ПУБЛІКАЦІЇ:

Матеріали конференції будуть надруковані у вигляді тез доповідей (вимоги додаються).

Нагадуємо, що взяти участь та опублікувати матеріали на конференцію можна виключно через систему Open Conference Systems, для цього потрібно зареєструватись і завантажити онлайн матеріали на сайті нашого університету http://www.tdmu.edu.ua у розділі:

Наука->Наукові форуми->Інформаційна система керування проведенням наукових конференцій в ТДМУ

ПОСИЛАННЯ: http://conference.tdmu.edu.ua

ВИМОГИ ДО ТЕЗ

1. До друку приймаються тези доповідей, написані державною мовою, підписаних авторами. Матеріали повинні мати рекомендацію до друку з підписом керівника установи.

2. Обсяг публікації – одна або дві повних сторінки, набраних у текстовому редакторі Microsoft Word 97-2007 на папері з форматом А4 і полями: верхнє і нижнє – 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1 см. Параметри форматування: розмір шрифта – 14 пт, відстань між рядками – півтора інтервали, без переносів.

3. Структура тез така:  назва роботи великими літерами, ініціали і прізвища авторів, повна назва установи, E-mail, текст.

4. При підготовці тез обов’язковими є такі елементи: у вступі коротко викласти постановку проблеми у загальному вигляді та її зв’язок з важливими науковими чи практичними завданнями, сформулювати мету; навести методики дослідження; викласти основний матеріал дослідження з обґрунтуванням отриманих наукових результатів; вказати висновки і перспективи подальших досліджень у даному напрямку.

Тези у форматі ".rtf", копію квитанції про сплату вартості публікації та анкету учасника конференції потрібно надсилати в ел. версії через систему OPEN CONFERENCE SYSTEMS за посиланням http://conference.tdmu.edu.ua/index.php/NTPOTPSLP/index/index Анкета учасника - обов’язкова!

Вартість публікації 50 грн. за 1 сторінку.

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

Одержувач: ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України"

Код: 02010830, р/р 31251266204491 в ДКСУ
м. Київ, МФО 820172

з поміткою!!! оплата за публікацію на конференцію “Науково-технічний прогрес і оптимізація…”
(10-11.11.2016).

У випадку відсутності автора на конференції збірник буде відісланий поштою при зверненні автора.

Оплата проживання і харчування учасників конференції здійснюються через перерахунок або за готівку.

Орієнтовна вартість витрат:

проживання в готелі від 130 грн/1 добу за 1 місце;

триразового харчування – від 75 грн/1 добу.

Для забезпечення Вам успішної участі в роботі конференції просимо обов’язково за 1 місяць до її початку підтвердити свою участь, за 2 тижні до початку – вказати дату і час приїзду для організації зустрічі.

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
Науково-технічний прогрес і оптимізація технологічних процесів створення  лікарських препаратів”, 10-11 листопада 2016 року

Прізвище ______________________________________

Ім’я ________________ По батькові  _______________

Науковий ступінь ______________________________

Вчене звання __________________________________

Посада _______________________________________

Назва організації /установи ______________________

Тема доповіді: __________________________________

Співавтори _______________________________________________

Електронна адреса для переписки_________________

Контактний телефон ___________________________

Форма участі у форумі:

усна доповідь;

стендова доповідь;

тільки публікація;

вільний слухач

Технічні засоби презентації

мультимедійний проектор

Інше _______________________________________

Прошу зарезервувати для мене ________ місць у

готелі з “_____” _______________ 2016 р.

по “_____” _______________ 2016 р.

Дата _______________ Підпис ____________________

2. До друку приймаються тези доповідей, написані державною мовою, підписаних авторами. Матеріали повинні мати рекомендацію до друку з підписом керівника установи.
  4. Обсяг публікації – одна або дві повних сторінки, набраних у текстовому редакторі Microsoft Word 97-2007 на папері з форматом А4 і полями: верхнє і нижнє – 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1 см. Параметри форматування: розмір шрифта – 14 пт, відстань між рядками – півтора інтервали, без переносів.
  5. Текст відповідає стилістичним і бібліографічним вимогам схеми в Вказівки для авторів, які знаходяться у розділі Про конференцію.