Надсилати потрібно виключно через систему OPEN CONFERENCE SYSTEMS за посиланням https://conference.tdmu.edu.ua/index.php/LKOP-2021/LKOP-2021/author/submit?requiresAuthor=1

Інструкція щодо подачі матеріалів та участі в науковій конференції https://docs.google.com/document/d/1CCV1c4-frOf9Fm8D5RbsLVB9YAR7p_QbnBX9BKCputM/edit

А також продублювати на електронну скриньку burda_kl @tdmu.edu.ua

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ:

1. До публікації приймаються праці, які не друкувалися раніше.
  2. Обсяг – 3-4 сторінки формату А4.
  3. Матеріали повинні бути підготовлені за допомогою редактора MS Word. Аркуш формату А4. Шрифт – Times New Roman, кегль 14; інтервал – 1,5; переноси відсутні. Абзац – 1, 25 см; поля з усіх боків – 2 см; сторінки не нумеруються.
  4. Структура тез:
  • прізвище та ініціали автора (справа, шрифт напівжирний);
  • назва організації / установи (справа, курсив);
  • назва теми великими літерами (по центру, шрифт напівжирний);
  • через рядок відступу – текст;
  • наприкінці через рядок відступу – література в алфавітному порядку відповідно до Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».

5. Посилання на джерело і сторінки в ньому подаються у квадратних дужках через кому [1, с. 10], номери джерел – через крапку з комою [1; 2; 4].

6. Роботи, що не відповідають вимогам, не надіслані у встановлений термін чи без оплати, розглядатися не будуть.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Стефанишин К. Л.

Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ЯК ОСНОВНА ФОРМА НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ З ДИСЦИПЛІНИ «УКРАЇНСЬКА МОВА ЯК ІНОЗЕМНА» У МЕДИЧНИХ ЗВО

Текст доповіді

ЛІТЕРАТУРА

1. Українська мова як іноземна (англійськомовна форма навчання) : типова програма нормативної навчальної дисципліни для іноземних студентів вищих навчальних закладів МОЗ України. Галузь знань: 22 «Охорона здоров’я» / уклад. : С. М. Луцак та ін. Київ, 2016. 202 с.

2. Українська мова як іноземна : навчальний посібник / І. І. Гаврищак та ін. ; за ред. М. П. Тишковець. Тернопіль : ТДМУ, 2018. 168 с.

3. Stefanyshyn K. L. A practical as the main form of the educational process on the discipline «Ukrainian as a Foreign Language» at the higher school. Медична освіта. 2020. № 1. С. 82–86.

Інформація для учасників:

Проживання в готелях міста Тернополя.

Оплата проживання і харчування здійснюються за рахунок учасника.

Просимо за 1 місяць до початку конференції підтвердити свою участь, за 2 тижні – вказати дату і час приїзду для організації зустрічі.

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

+3(0352) 43-12-78 – кафедра української мови

+380673791169 – Вихрущ Анатолій Володимирович

+380677449278 – Стефанишин Катерина Любомирівна

е-mail:  burda_kl@tdmu.edu.ua

Науковий відділ: +3(0352) 52-04-79, е-mail:  vonf@tdmu.edu.ua

Керівник - Оксана Шевчук, фахівець - Наталія Петришин

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА КОНФЕРЕНЦІЇ «ЛІНГВОДИДАКТИКА В КОНТЕКСТІ ОСОБИСТІСНОЇ ПАРАДИГМИ»
(3-4 червня 2021 року)

Прізвище, ім’я,

по батькові учасника

Науковий ступінь

Вчене звання

Назва організації

Назва доповіді

Тематичний напрям

Контактний телефон

№ відділення «Нової пошти», назва міста для отримання збірника

Форма участі у конференції (необхідне підкреслити)

Доповідь на пленарному засіданні

Доповідь на секційному засіданні

Лише публікація тез доповіді

2. Файл заяви є у форматі OpenOffice, Microsoft Word, RTF або WordPerfect.
  4. Текст написано через один інтервал; використовує 12-ий шрифт; використовує курсив, а не підкреслення (окрім як з URL-адресами) і всі ілюстрації, малюнки і таблиці поміщаються в тексті у відповідних місці, а не в кінці .
  5. Текст відповідає стилістичним і бібліографічним вимогам схеми в Вказівки для авторів, які знаходяться у розділі Про конференцію.
  6. Якщо подавати заяву в рецензований трек конференції, імена авторів будуть видалені із заяви разом з «Автор» і роками, що використовується в бібліографії і виноски, на відмінно від ім'я автора, назви статті, і т.д.
  7. Якщо відправляються матеріали відрецензовані, всі Microsoft Office документи (включаючи супровідні файли) були збережені вибором меню Файл і вибором пункту Зберегти як; клікаючи Інструменти (або опції в Mac); клікаючи Безпека; вибираючи "Видалити персональну інформацію з властивостей файлу при збереженні"; клікаючи Зберегти.