ПРАВИЛА ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ І СТАТЕЙ

1. Мова публікації –  українська, англійська
  2. Формат друку: "Word for Windows", шрифт TimesNewRoman, розмір шрифту – 12, інтервал – 1,0; без ручних перенесень; аркуш А4 (210х297 мм), поля: з усіх боків – по 20 мм.
  3. Стандартний об'єм текстового матеріалу (без назви, прізвищ авторів та адрес) не має перевищувати 1600 знаків (20 рядків по 80 знаків у рядку). При перевищенні кількості знаків тези друкуються за умови доплати додатково 100 грн за кожну сторінку (до 1600 знаків), що перевищує зазначений обсяг.
  4. Структура тез: а) НАЗВА публікації (великими літерами, жирним шрифтом);

б) прізвища та ініціали авторів (прізвище основного доповідача підкреслюється);

в) місто, заклад, де проводилось наукове дослідження (без абревіатур);

г) текст тез (усі абревіатури повинні бути розшифровані).

1. У правому верхньому куті вказується код програмного питання: цифра 1, 2, 3, 4.

До цифри 5 додається буква (а–ь) у відповідності з цим переліком:

а) акушерство та ґінеколоґія;

б) педіатрія;

в) кардіолоґія, ревматолоґія;

г) пульмонолоґія, фтизіатрія;

ґ) ґастроентеролоґія;

д) нефролоґія, уролоґія;

е) невролоґія, нейрохірурґія та психіатрія;

є) ендокринолоґія;

ж) імунолоґія, алерголоґія;

з) оториноларинґолоґія;

и) офтальмолоґія;

і) інфекційні хвороби, СНІД, вірусолоґія, епідеміолоґія;

ї) дерматовенеролоґія;

й) психолоґія, психотерапія, сексопатолоґія, нарколоґія;

к) анестезіолоґія, реаніматолоґія, інтенсивна терапія;

л) хірурґія, трансплантолоґія,імплантолоґія, косметолоґія;

м) травматолоґія та ортопедія;

н) онколоґія; гематолоґія;

о) стоматолоґія, щелепно-лицева хірурґія;

п) рентгенолоґія, радіолоґія;

р) фармаколоґія, клінічна фармаколоґія, токсиколоґія;

с) фітотерапія, гомеопатія, нутриціолоґія, дієтолоґія;

т) спортивна, військова, космічна медицини;

у) геронтолоґія, профпатолоґія;

ф) курортолоґія, реабілітація і фізіотерапія;

х) санолоґія, гіґієна, лабораторна діаґностика;

ц) анатомія, гістолоґія, фізіолоґія, мікробіолоґія;

ч) судова медицина, патанатомія, патогістолоґія;

ш) нетрадиційні методи діаґностики і лікування;

щ) ґенетика, демоґрафія;

ю) управління і орґанізація охорони здоров’я, медична освіта;

я) історія медицини, лікарське називництво (медична термінолоґія);

ь) інші галузі медицини.

1. Рукопис повинен бути ретельно перевірений та відредагований автором. Редакція та Оргкомітет не несуть відповідальності за помилки авторів.
  2. У випадку невиконання зазначених вище вимог тези доповідей і статті не публікуються.
  3. Для гарантованого включення публікації до книги матеріалів Конгресу здійсніть електронну реєстрацію за посиланням https://conference.tdmu.edu.ua/index.php/KSFYLT/2018-KSFYLT/index

РЕЄСТРАЦІЯ І СЕРТИФІКАЦІЯ УЧАСТІ

1. Вибір варіанту участі здійснюється самостійно шляхом он-лайн реєстрації за посиланням https://conference.tdmu.edu.ua/index.php/KSFYLT/2018-KSFYLT/index і заповнюється форма зголошення.
  2. Реєстраційний внесок в сумі 250 грн. при сплаті до 30 червня 2018 року і в сумі 300 грн. з 01 липня 2018 року дає право участі у всіх наукових заходах і церемонії відкриття Конґресу, отримання програми Конгресу, сертифікатів учасника Конґресу та наукових симпозіумів.
    1. Членам ВУЛТ і студентам-медикам надається знижка 20 %.
    2. Оплата реєстраційного внеску здійснюється на рахунок :

одержувач Ярема Надія Зіновіївна,

філія – Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк» ТВБВ № 10019/02,

МФО Банку одержувача 338545, код: 0933850, № карткового рахунку 262590000823124. У графі призначення платежу вказується: Реєстраційний внесок за Прізвище Ім’я.;

або під час особистої реєстрації в м. Тернопіль.

1. Бронювання місць та оплата проживання в готелях, транспортні витрати, оплата участі в дружній вечері, додаткових матеріалів З’їзду та інших видань, заходів соціальної програми (екскурсії, відвідування театру тощо) здійснюються самостійно.
  2. Проживання делегатів в готелі «Тернопіль»: люкс плюс - 3 місця, люкс - 2 місця, напівлюкс плюс - 1 місце, напівлюкс - 1 місце, двомісний плюс - 2 місця, двомісний стандарт - 2 місця, одномісний плюс - 25 місць, одномісний стандарт - 1 місце.

Проживання делегатів в готелі «Червона калина» - 50 місць, профілакторії «Червона калина» - 50 місць.

Форма зголошення

Прізвище учасника ( делегата )

Ім`я ( по батькові )

Лікарська спеціальність

Місце праці

Науковий ступінь,

звання

Мобільний телефон

Електронна адреса ( e-mail )

Участь в церемонії відкриття

Участь в наукових засіданнях

Участь в товариській вечері

Виголошення усної доповіді

(якщо так, то вказати назву доповіді відповідно до публікації тез для включення її до Програми Конгресу)

Замовлення готелю

Участь в екскурсіях:

- Збаразький замок;

- Марійській духовний центр (с. Зарваниця Теребовлянського р-ну)

ні

( потрібне округлити)                                                                            Зголошення заповнюється та висилається разом із тезами або окремо.

a) Автори зберігають авторське право на свої роботи, дозволяючи конференції розмiстити дані неопубліковані роботи по Ліцензія загальної творчої атрибуції,яка дозволяє іншим вільний доступ, користуватися і обмінюватися роботами, з підтвердженням авторства твору та його первісного подання на цій конференції.

б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і увійти в окремих, додаткових контрактах на невиключний розподіл і подальшу публікацію цієї роботи (наприклад, опублікувати переглянутий варіант в журналі, розмістити його на інституційний репозитор або опублікувати її в книзі), з визнанням його первісного подання на цій конференції.

в) Крім того, авторам рекомендується розміщувати і обмінюватися роботами в Інтернеті (наприклад, в інституціональному репозиторі або на їх сайті) в будь-якій точці до і після конференції.