Інфекційні хвороби; проблеми в діагностиці; терапія; профілактика

Огляд

ОБОВ'ЯЗКОВА реєстрація для учасників конференції https://www.gp.te.ua/event-details/xxxiv-npk-aktualni-pitannya-diagnostiki-likuvannya-ratsionalnoi-farmakoterapii-profilaktiki-ta-reabilitatsii/form

 

НАУКОВА ПРОГРАМА

  1. Актуальні компетенції у практиці лікаря загальної практики-сімейного лікаря.
  2. Зручні та ефективні формати безперервного професійного розвитку  лікарю-практику
  3. Актуальні питання роботи сімейного лікаря і медсестри у кризових ситуаціях (зокрема, в умовах війни і пандемії COVID-19).
  4. Сучасні підходи до діагностики та лікування найбільш розповсюджених захворювань внутрішніх органів в практиці сімейного лікаря у час невизначеності.
  5. Протокольні стандарти та ад’ювантні можливості у персоніфікованому веденні пацієнтів в амбулаторній практиці.
  6. Презентація підручника «Загальна практика-сімейна медицина», том 1 «Організація первинної медичної допомоги».
  7. Форум молодих вчених за фахом «Загальна практика-сімейна медицина» на тему «Наукові інновації – в практику сімейного лікаря».

Форма участі: усна доповідь, стендова доповідь, вільний слухач

Матеріали конференції будуть надруковані на сторінках фахового журналу «Здобутки клінічної і експериментальної медицини».

Матеріали до друку приймаються за посиланням (в журнал «Здобутки клінічної і експериментальної медицини») https://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/zdobutky-eks-med/about/submissions#authorGuidelines

та паралельно на ел. пошту conferencepmsd@gmail.com

 

ПОДАЧА СТАТЕЙ В ЖУРНАЛ:

Для публікації наукових праць (статей) у фахових періодичних виданнях (наукових журналах) ТНМУ звертатися у редакцію. Тел: 0(352) 434956.

Усю інформацію про періодику (умови подання, індекси цитування тощо) можна отримати відвідавши сайт http://ojs.tdmu.edu.ua/

Реєструватися потрібно як читач та автор (відмітити галочку) під обраний журнал і робити подання (вивантажити статтю) там.

Квитанція про оплату буде надіслана
на електронну скриньку після
прийняття матеріалу до друку.

УМОВИ ПУБЛIКАЦIЇ:

  1. Приймаються статті, огляди літератури, клінічні випадки, оформлені відповідно до вимог журналу «Здобутки клінічної та експериментальної медицини». Під текстом статті має бути інформація про авторів: місце роботи, посада, науковий ступінь, вчене звання, прізвище, ім’я, по батькові, адреса, телефон,  ел. адреси  авторів.
  2. Детальні вимоги до написання статей можна знайти за посиланням на офіційній сторінці журналу http://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/zdobutky-eks-med/about/submissions#authorGuidelines
  3. Обсяг оригінальної статті, включаючи таблиці, рисунки, список літератури, резюме повинен бути не менше – 5 с., обсяг проблемної статті, огляду літератури, лекції – до 12 с., короткої статті у рубриках «Погляд на проблему» і «Випадок з практики» - до 5 с., враховуючи резюме і список літератури.
  4. Статтю можна друкувати українською та англійською мовами на одному боці аркуша формату А4 із розміщенням 1800-2000 друкованих знаків на сторінці (поля: верхнє і нижнє – 2,5 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см, шрифт Тіmes New Roman 14 пт через півтора інтервали).

Таблиці повинні мати короткі заголовки і власну нумерацію. Відтворення одного і того ж матеріалу у вигляді таблиць і рисунків не допускається. Діаграми, графіки бажано створювати у Місгоsoft ЕхсеІ. Невеликі за об’ємом ілюстрації можна розміщувати по ходу тексту статті.

Для формул бажано використовувати редактор формул Microsoft Equation.

Статті мають бути написані з дотриманням основних вимог ДСТУ 3008-95 «Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення.» за такою схемою:

УДК; з абзацу НАЗВА РОБОТИ (великими літерами) ініціали і прізвища авторів, повна назва установи (трьома мовами).

Резюме українською та англійською мовами (250–300 слів кожне) повинні бути  структурованими і містити назву роботи, мету, матеріали та методи, результати досліджень та  висновки.

Ключові слова українською та англійською мовами (до 8 слів).

Вступ. (Постановка проблеми у загальному вигляді, її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями, аналіз останніх опублікованих досліджень, в яких започатковано розв’язання даної проблеми, виділення невирішеної частини загальної проблеми, якій присвячена означена робота).

Мета дослідження.

Матеріал і методи дослідження. (Викладення об’єкта дослідження і методик, опис яких повинен бути достатнім для розуміння їх доцільності і можливості відтворення. У випадку експериментів слід вказувати вид, стать, кількість тварин, методи анестезії при маніпуляціях тваринам для знеболення, метод евтаназії. Обов’язковим є зазначення методик статистики з обґрунтуванням критеріїв достовірності оцінок).

Результати й обговорення. (Викладається основний фактичний матеріал, проводиться повне обґрунтування отриманих наукових результатів, висловлення власного судження щодо одержаних результатів, його порівняння з тлумаченням подібних даних, наведених іншими авторами).

Висновки. Перспективи подальших досліджень.

Список використаної літератури (друкується в порядку згадування джерел) формується двома блоками: традиційним та додатковим для закордонних баз даних (REFERENCES).

Матеріали приймаються до 13.06.24 року в систему OPEN JOURNAL SYSTEMS

Вартiсть публікації визначається редакцією згідно із кількістю знаків статті орієнтовно – 140 грн за 1800 знакiв (1 стор.), враховуючи присвоєння ДОІ.

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ:

 

Одержувач: Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України

Код: 02010830

р/р UA038201720313271003202004491  в ДКСУ м. Київ

!!! з поміткою: оплата публікації на конференцію в журналі «Здобутки клінічної і експериментальної медицини» (прізвище автора вказувати обов‘язково).

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:

Місце проведення конференції: Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України, за адресою: адміністративний корпус медичного університету, майдан Волі, 1, м. Тернопіль, 46001.

Контактні телефони:

проф. Бабінець Л.С., 0673520743

Махніцька І.В., 098-451-51-30 (кафедра терапії та сімейної медицини), Майдан Волі, 1, місто Тернопіль, 46001, conferencepmsd@gmail.com

тел./факс: +38(0352) 52-04-79 – науковий відділ (організація наукових форумів), керівник – Оксана Шевчук, фахівець – Наталія Петришин,

Е-mail: vonf@tdmu.edu.ua

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:

«Актуальні питання діагностики, лікування, раціональної фармакотерапії, профілактики та реабілітації в практиці сімейного лікаря»

Науковий відділ, майдан Волі, 1, м. Тернопіль, 46001, Україна.

WEB-САЙТ: www.tdmu.edu.ua

 

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

Прізвище __________________________________

Ім’я        ___________________________________

По батькові           ___________________________

Науковий ступінь___________________________

Вчене звання ______________________________

Посада ___________________________________

Назва організації /установи __________________________________________

Тема доповіді:

__________________________________________

Співавтори___________________________________

__________________________________________

Адреса для листування_______________________

__________________________________________

Електронна адреса __________________________

Контактний телефон ________________________

Форма участі у форумі:

усна доповідь

стендова доповідь

тільки публікація

вільний слухач

Технічні засоби презентації

мультимедійний проектор

Інше _____________________

Прошу зарезервувати для мене _______ місць

у готелі з “_____” _______________ 2024 р.

по “_____” _______________ 2024 р.

Дата ______________ Підпис ________________