Огляд

КАРТКА ЗАХОДУ БПР МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ (наукова конференція, науково-практична конференція, конгрес, з'їзд, симпозіум)

1. Назва заходу БПР

Інновації та онкопрофілактика в акушерсько-гінекологічній практиці

Смуляційний тренінг ««Кольпоскопія та патологія шийки матки»

2. Назва Провайдера (з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань)

Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України

3. Виконавець/виконавці заходу

Бойчук Алла Володимирівна

4. Цільова аудиторія (відповідно до Номенклатури лікарських спеціальностей)

Акушерство та гінекологія, Онкогінекологія, Акушерська справа, Загальна практика – сімейна медицина

5. Вид заходу БПР

Науково-практична конференція

6. Запланована кількість учасників

Науково-практична конференція – 300;  Смуляційний тренінг ««Кольпоскопія та патологія шийки матки» - 50

7. Організаційний комітет

Корда Михайло Михайлович (голова організаційного комітету);

Ярмоленко Ольга Маркіянівна (голова організаційного комітету).

Члени оргкомітету:

Кліщ Іван Миколайович;

Запорожан Степан Йосипович;

Геряк Світлана Миколаївна

Маланчук Лариса Михайлівна

Бойчук Алла Володимирівна

Хлібовська Оксана Іванівна

Бегош Богдан Миколайович

Сопель Віктор Васильович

Шадріна Василівна

Коптюх Валентина Іванівна

Якимчук Юлія Богданівна

8. Резолюція заходу

Додається (Додаток 1)

9. Мета заходу

Ознайомити практичних лікарів з сучасними методами онкопрофілактики  в акушерстві та гінекології

10. Форма заходу

Поєднання особистої та дистанційної участі

11. Кількість балів БПР

Конференція -10/20/30;

Смуляційний тренінг  - 15.

12. Дата заходу БПР

18-19 листопада 2022 року

13. Місце проведення заходу БПР (повна адреса)

46001, м. Тернопіль, майдан Волі,1; ТНМУ імені І.Я. Горбачевського МОЗ України

14. Прізвище, ім’я та по батькові доповідачів

Бойчук Алла Володимирівна

Маркін Леонід Борисович

Макарчук Оксана Михайлівна

Геник Наталія Іванівна

Пирогова Віра Іванівна

Геряк Світлана Миколаївна

Маланчук Лариса Михайлівна

Хлібовська Оксана Іванівна

Тренери:

Бойчук Алла Володимирівна - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології ФПО ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського, акушер-гінеколог вищої категорії, Заслужений лікар України, автор більше 300 наукових праць, 9 патентів, 5 підручників.

Якимчук Юлія Богданівна – асистент кафедри терапії і сімейної медицини ФПО ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського, лікар акушер-гінеколог. Автор та співавтор близько 50-ти наукових праць, 1 патент.

15. Резюме доповідачів

Бойчук Алла Володимирівна - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології ФПО ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського, акушер-гінеколог вищої категорії, Заслужений лікар України, автор більше 300 наукових праць, 9 патентів, 5 підручників

Маркін Леонід Борисович - член-кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри акушерства та гінекології Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

Автор 412 наукових праць, в тому числі 33 монографій, 10 авторських свідоцтв та патентів. Підготував 3 доктора та 39 кандидата медичних наук. Створив сучасну Львівську наукову школу акушерів-гінекологів.

Геряк Світлана Миколаївна - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології №2 ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського, автор та співавтор понад 450 наукових публікацій, серед яких 1 монографія, 5 посібників, 5 підручників.

Маланчук Лариса Михайлівна - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології №1 ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського, автор та співавтор близько 300 навчально-методичних і наукових публікацій, 3 монографій, 5 патентів на корисну модель, 3 посібників.

Макарчук Оксана Михайлівна - доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри акушерства та гінекології післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету. Автор та співавтор близько 300 навчально-методичних і наукових публікацій

Хлібовська Оксана Іванівна - кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства та гінекології ФПО ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського, автор та співавтор близько 100 наукових публікацій.

Геник Наталія Іванівна - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології ім. І.Д.Ланового ІФНМУ

Пирогова Віра Іванівна - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, автор понад 500 друкованих праць, серед яких підручники, монографії, навчальні посібники, статті у наукових журналах, винаходи.

 

16.Програма заходу БПР

В процесі формування

17.Опис вимог рівня знань, володіння темою, навичок, досвіду учасників до моменту реєстрації на даний захід (за потреби)

 

18.Код заходу БПР (Реєстраційний номер заходу БПР вноситься після присвоєння Адміністратором)

 

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації та онкопрофілактика в акушерсько-гінекологічній практиці (Майстер-клас «Кольпоскопія та патологія шийки матки», 18-19 листопада 2022 року

Високий відсоток смертностей визнаний попереджуваними, тому, широке застосування в практичну роботу акушер-гінекологів України здобутків вчених, проведення в рамках конференції майстер-класів для відпрацювання алгоритмів онкопрофілактики в акушерстві та гінекології використання та дотримання стандартів на всіх етапах надання допооги . використання іноваційних методів діагностики та лікування пацієнтів

дасть змогу керівництву МОЗ України побачити проблему, накреслити шляхи її розв'язання. Серед актуальних проблем сьогодення є  перебіг вагітності та пологів та стан новонароджених у пацієнток інфікованих короновірусною інфекцією.

Охорона материнства і дитинства, турбота про майбутні покоління віднесені до розряду Національних пріоритетів, таких як енергетична безпека та інші складові незалежності держави.

Наукова тематика конференції охопила актуальні питання акушерства і гінекології на сучасному етапі: проблеми, досягнення, перспективи, нові підходи до практичного застосування досягнень фундаментальних досліджень. Результати отримані за допомогою новітніх методів дослідження є високо інформативними і переконливими для запровадження в наукових розробках та клінічній практиці.

На конференцію планується винесення таких питань:

1.  Виступи на тематику- онкопрофілактика

2.  Виступи на тематику- рання діагностика і лікування захворювань шийки матки

3.  Виступи на тематику- діагностика і лікування захворювань яєчників

4.  Виступи на тематику –діагностика  та лікування захворювань матки

5.  Виступи на тематику- нові методи діагностики і лікування патології шийки матки

6.  Виступи на тематику- нові методи діагностики і лікування  вагітних групи ризику

7.  Виступи на тематику- нові методи діагностики  лікування патології молочної залози

 

На конференції будуть вирішуватись питання профілактики та лікування вище вказаної патології, направленої на зниження материнської та перинатальної смертності, діагностики вад внутрішньоутробного розвитку плода та  його інфікування з участю акушер-гінекологів, терапевтів, педіатрів на основі сучасних досягнень науки.

Рекомендовано:

1. В сучасних умовах  узагальнити результати досліджень акушер-гінекологів, практичних лікарів і співробітників клінічних кафедр, визначити пріоритети наукових досліджень і запропонувати МОЗ України шляхи їх вирішення, що сприятиме впровадженню їх в практику.

2. Сприяти проходженню тематичного вдосконалення з онкопрофілактики  фахівцям суміжних спеціальностей.

3.Забезпечити лікувально-діагностичну тактику ведення вагітних з групи високого ступеню перинатального ризику відповідно до змін і доповнень рекомендацій МОЗ України.