Нагадуємо, що взяти участь та опублікувати матеріали на конференцію можна виключно через систему Open Conference Systems, для цього потрібно зареєструватись і завантажити онлайн матеріали на сайті нашого університету

http://www.tdmu.edu.ua  у розділі: Наука->Наукові форуми
->Інформаційна система керування проведенням наукових конференцій в ТДМУ

ПОСИЛАННЯ: http://conference.tdmu.edu.ua

При підготовці матеріалів просимо дотримуватися вимог:

1. До друку приймаються тези доповідей, написані державною (або англійською) мовами, підписані авторами.
  2. Обсяг публікації – одна або дві повних сторінки, набраних у текстовому редакторі Microsoft Word 97-2007 на папері з форматом А4 і полями: верхнє і нижнє – 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1 см. Параметри форматування: розмір шрифту – 14 пт, відстань між рядками – півтора інтервали, без переносів.
  3. СТРУКТУРА ТЕЗ: УДК, назва роботи великими літерами, ініціали і прізвища авторів, повна назва установи, E-mail, текст.
  4. При підготовці тез обов’язковими є такі елементи: у вступі коротко викласти постановку проблеми у загальному вигляді та її зв’язок з важливими науковими чи практичними завданнями, сформулювати мету; навести методики дослідження; викласти основний матеріал дослідження з обґрунтуванням отриманих наукових результатів; вказати висновки і перспективи подальших досліджень у даному напрямку.

Вартість публікації від 60 грн. за 1 сторінку. Остаточний розрахунок буде проведено після верстки збірника матеріалів конференції.

Форма публікації: Матеріали конференції публікуватимуться у збірнику наукових праць.

Через систему Open Conference Systems необхідно надіслати електронний варіант тез, збережений у форматі ".rtf" в одному файлі, копію квитанції про оплату та анкету учасника.

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

Одержувач: ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України"

Код: 02010830, р/р 31251266204491 в ДКСУ
м. Київ, МФО 820172.
!!!! з поміткою: оплата за публікацію у конференції “Довкілля і здоров’я”, 22-23/04/2016

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ „Довкілля і здоров’я”
22-23 квітня 2016 року

Прізвище ______________________________

Ім’я  __________________________________

По батькові ____________________________

Науковий ступінь _______________

Вчене звання ___________________________

Посада ________________________________

Назва організації /установи _______________________________________

Тема доповіді: ___________________________

Співавтори _____________________________

Електронна адреса для переписки _______________________________________

Контактний телефон ______________________

Форма участі у форумі:

• усна доповідь;
  • стендова доповідь;
  • тільки публікація;
  • вільний слухач

Технічні засоби презентації

мультимедійний проектор

Інше ________________________

Прошу зарезервувати для мене _______ місць у готелі

з “_____” _______________ 2016 р. по “_____” ____________ 2016 р.

Дата ________ Підпис ________________

Рукопис повинен бути ретельно перевірений та відредагований автором. Оргкомітет не несе відповідальності за помилки авторів.

Матеріали, в яких порушуються принципи біоетики, та які не відповідають зазначеним вище вимогам, публікуватися не будуть.

2. Файл заяви є у форматі OpenOffice, Microsoft Word, RTF або WordPerfect.
  4. Текст відповідає стилістичним і бібліографічним вимогам схеми в Вказівки для авторів, які знаходяться у розділі Про конференцію.
  5. Якщо подавати заяву в рецензований трек конференції, імена авторів будуть видалені із заяви разом з «Автор» і роками, що використовується в бібліографії і виноски, на відмінно від ім'я автора, назви статті, і т.д.
  6. Якщо відправляються матеріали відрецензовані, всі Microsoft Office документи (включаючи супровідні файли) були збережені вибором меню Файл і вибором пункту Зберегти як; клікаючи Інструменти (або опції в Mac); клікаючи Безпека; вибираючи "Видалити персональну інформацію з властивостей файлу при збереженні"; клікаючи Зберегти.
  7. До друку приймаються тези доповідей, написані державною (або англійською) мовами, підписані авторами.
  8. Обсяг публікації – одна або дві повних сторінки, набраних у текстовому редакторі Microsoft Word 97-2007 на папері з форматом А4 і полями: верхнє і нижнє – 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1 см.
  9. Параметри форматування: розмір шрифту – 14 пт, відстань між рядками – півтора інтервали, без переносів.