Прохання за 1 міс. до початку конференції підтвердити свою участь, за 2 тижні – вказати дату і час приїзду для організації зустрічі.

ФОРМА ПУБЛІКАЦІЇ: Матеріали конференції публікуватимуться у збірнику наукових праць.

ПРИ ПІДГОТОВЦІ МАТЕРІАЛІВ ПРОСИМО ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ:

1. Приймаються тези доповідей, написані державною (або англійською) мовами, підписані авторами. Матеріали повинні мати рекомендацію до друку з підписом керівника установи.
  2. Обсяг публікації – одна або дві повних сторінки, набраних у текстовому редакторі Microsoft Word 97-2007 на папері з форматом А4 і полями: верхнє і нижнє – 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1 см. Параметри форматування: розмір шрифту – 14 пт, відстань між рядками – півтора інтервали, без переносів.
  3. Структура тез: УДК, назва роботи (великими літерами), ініціали і прізвища авторів, повна назва установи, E-mail, текст.
  4. При підготовці тез обов’язковими є такі елементи: у вступі коротко викласти постановку проблеми у загальному вигляді та її зв’язок з важливими науковими чи практичними завданнями, сформулювати мету; навести методики дослідження; викласти основний матеріал дослідження з обґрунтуванням отриманих наукових результатів; вказати висновки і перспективи подальших досліджень у даному напрямку.

Вартість публікації тез 80 грн. за сторінку (1800 знаків).

Електронну версію тез, копію квитанції про оплату, авторську довідку необхідно надсилати виключно через систему Open Conference Systems, для цього потрібно зареєструватись і завантажити онлайн матеріали за посиланням  http://conference.tdmu.edu.ua/index.php/DZ/2017-DZ/author/submit?requiresAuthor=1 ( або див. вкінці тексту -- ОБЕРІТЬ ОДИН З ПРОЦЕСІВ ПОДАЧІ ЗАЯВКИ).

Інструкція щодо подачі матеріалів та участі в нукових конференціях ТДМУ з використанням ІС Open Conference System https://docs.google.com/document/d/1CCV1c4-frOf9Fm8D5RbsLVB9YAR7p_QbnBX9BKCputM/edit

Рукопис повинен бути ретельно перевірений та відредагований автором. Оргкомітет не несе відповідальності за помилки авторів.

Матеріали, в яких порушуються принципи біоетики, та які не відповідають зазначеним вище вимогам, публікуватися не будуть.

Оплату за статті (тези) переказувати на розрахунковий рахунок:

Одержувач платежу – ДВНЗ "Тернопiльський державний медичний унiверситет  iменi I. Я. Горбачевського МОЗ України"

Банківські реквізити: р/р 31251266204491 в ДКСУ  м. Київ, МФО 820172, Код: 02010830

!!! з поміткою оплата за публікацію у конференції “Довкілля і здоров`я”, 27-28/04/2017

При відсутності попередньої оплати, оргвнесок сплачується під час реєстрації.

Оплата проживання і харчування учасників конференції здійснюються через перерахунок або за готівку.

Орієнтовна вартість: проживання від 130 грн. за 1 місце, триразового харчування – від 80 грн. за добу.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Контактні телефони: (0352) 25-37-93 – кафедра фізіології; E-mail: fyziology@tdmu.edu.ua

Тел./факс: (0352) 52-04-79 – науковий відділ (організація наукових форумів), керівник – Оксана Шевчук; фахівець – Наталія Петришин; E-mail: petrishin_nt@tdmu.edu.ua, Web-сайт: www.tdmu.edu.ua

КОНФЕРЕНЦІЇ МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ: http://www.conference.tdmu.edu.ua

АДРЕСА ДЛЯ ЛИСТУВАННЯ:

Оргкомітет науково-практичної конференції “Довкілля і здоров’я”, медичний університет, майдан Волі, 1, м. Тернопіль, 46001, Україна.

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

Прізвище __________________________________________

Ім’я ______________________________________________

По батькові __________________________________

Науковий ступінь ______________________________

Вчене звання __________________________________

Посада ________________________________________

Назва організації /установи _____________________

Тема доповіді: __________________________________

Співавтори _____________________________________

Електронна адреса для  переписки

Контактний телефон ____________________________

Форма участі у форумі:

усна доповідь;

стендова доповідь;

тільки публікація;

вільний слухач

Технічні засоби презентації

мультимедійний проектор

Інше ____________________________________

Прошу зарезервувати для мене _______ місць у   готелі

з “_____” _______________ 2017 р.   по “_____” ___________ 2017 р.

Дата ________ Підпис ________________