https://www.gp.te.ua/
http://surl.li/mlbyr
КАРТКА ЗАХОДУ БПР МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ (наукова конференція, науково-практична конференція з міжнародною участю, конгрес, з'їзд, симпозіум)
1. Назва заходу БПР | Медикаментозні і немедикаментозні можливості ведення пацієнтів у загальнолікарській практиці |
2. Назва Провайдера (з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) | Тернопільський медичний університет імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України |
3. Виконавець/виконавці заходу | Бабінець Лілія Степанівна – завідувач кафедри терапії та сімейної медицини медичного факультету, професор |
4. Цільова аудиторія (відповідно до Номенклатури лікарських спеціальностей) | Всі лікарські спеціальності |
5. Вид заходу БПР | Науково-практична конференція з міжнародною участю |
6. Запланована кількість учасників | 400 |
7. Організаційний комітет | 1. Корда М.М., ректор Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України – голова організаційного комітету. 2. Шульгай А.Г., проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи – заступник голови організаційного комітету. 3. Кліщ І.М., проректор закладу вищої освіти з наукової роботи – відповідальний за візування договорів та сертифікатів. 4. Запорожан С.Й., проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної та лікувальної роботи. – відповідальний за моніторинг виконання резолюції науково-практичної конференції та видання матеріалів науково-практичної конференції (збірки наукових праць). 5. Слабий О.Б., проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи та соціальних питань – відповідальний за реєстрацію учасників науково-практичної конференції. 6. Л. Бабінець – завідувач кафедри терапії та сімейної медицини медичного факультету, професор. |
7. Резолюція заходу | Додається (Додаток 1) |
8. Мета заходу | Підвищення кваліфікації і безперервний розвиток лікарів, набуття практичних навичок |
9. Форма заходу | Дистанційна участь з доступом до навчальних матеріалів у час, зручний для працівників сфери охорони здоров’я |
10. Кількість балів БПР | 10/20/30 |
11. Дата заходу БПР | 26-27 жовтня 2023 року |
12. Місце проведення заходу БПР (повна адреса) | Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України, вул. Майдан Волі, 1. (Адміністративний корпус університету), м. Тернопіль,46001. |
13. Прізвище, ім’я та по батькові доповідачів | Толстанов О.К., Бабінець Л.С., |
14. Резюме доповідачів | Толстанов О.К. – член-кор. НАМН України, доктор медичних наук, професор, президент Української асоціації сімейної медицини, проректор з науково-педагогічної роботи, голова Вченої ради Національного Бабінець Л.С. - доктор медичних наук, професор, віце-президент Сидорчук Л.П. - доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри Андрейчин С.М. - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри Гребеник М.В. - д-р мед. наук, професор, завідувач кафедри терапії і Гарник Т.П. - професорка кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я людини аврійського національного університету імені В.І. Вернадського; головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Народна та |
15. Програма заходу БПР | Додається (Додаток 2) |
16. Опис вимог рівня знань, володіння темою, навичок, досвіду учасників до моменту реєстрації на даний захід (за потреби) | Тестування |
17. Код заходу БПР (Реєстраційний номер заходу БПР вноситься після присвоєння Адміністратором) | 5505588 |
Додаток 1
РЕЗОЛЮЦІЯ науково-практичної конференції з міжнародною участю “Медикаментозні і немедикаментозні можливості ведення пацієнтів у загальнолікарській практиці”, 26-27 жовтня 2023 року, м. Тернопіль
Розвивати лікарське професійне самоврядування, організувавши планомірну роботу територіальної громадської організації «Асоціація сімейної медицини Тернопільщини» для забезпечення професійного спілкування і зростання фахового рівня лікарів і середніх медичних працівників загальної практики-сімейної медицини, для посилення впливовості фігури сімейного лікаря і медсестри в системі охорони здоров’я та суспільстві взагалі, для інтеграції зусиль по формуванню стандартів діагностики та лікування основних видів захворювань, з питань соціального та юридичного медичних працівників первинної медичної допомоги та ін.
Сприяти активному залученню професійної асоціації працівників первинної медичної допомоги до впровадження реформи системи охорони здоров'я на засадах пріоритетності первинної ланки, запропонованої урядом України, забезпеченню ефективної співпраці з органами місцевого самоврядування, а також підвищенню ролі громадянського суспільства для якісної імплементації запропонованих змін.
Звернутися до МОЗ України, щоб при залученні до проведення науково-практичних конференцій, симпозіумів, конгресів та інших заходів на центральному і регіональному рівнях для лікарів первинної медичної допомоги (лікарів загальної практики-сімейних лікарів, дільничних терапевтів і дільничних педіатрів) узгоджувати цей процес із експертами МОЗ України - профільними спеціалістами на центральному рівні, відповідними фахівцями на регіональному рівні, а також з керівниками відповідних фахових професійних асоціацій.
Спрямувати зусилля науковців для створення і оптимізації системи медичної освіти в плані формування ментальності сімейного лікаря як організатора маршруту пацієнта, відповідального за рівень здоров’я прикріпленого населення.
Активно проводити роботу по впровадженню медичних стандартів і протоколів, запропонованих МОЗ України, в практику лікувальних закладів первинної медико-санітарної допомоги, а також у викладацький процес.
Сприяти затвердженню програми амбулаторної виробничої практики студентів У курсу медичного факультету з відпрацюванням її в центрах ПМД та навчально-практичних центрах ПМСД і ЗПСМ під контролем кафедр сімейної медицини додипломного рівня.
З метою формування філософії сімейного лікаря у студентів-медиків і розуміння ними значимості лікаря ПМД як основної фігури системи охорони здоров'я України сприяти затвердженню на державному рівні національної мультидисциплінарної програми викладання дисципліни «Загальна практика-сімейна медицина» на додипломному рівні у вищих медичних закладах України, взявши за основу запропоновану і затверджену Українською асоціацією сімейної медицини.
Звернутися до МОН України для забезпечення протекції розвитку науки за шифром «загальна практика-сімейна медицина», введення експерта за даним шифром до складу експертної ради з внутрішньої медицини або створення окремої експертної ради за даним шифром з метою забезпечення активного розвитку клінічної науки за даним напрямком.
Звернутись до МОЗ України щодо вирішення питання про організацію і здійснення лікарської складової діяльності викладачів кафедр сімейної медицини з наданням електронного підпису.
Додаток 2
П Р О Г Р А М А
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я. ГОРБАЧЕВСЬКОГО МОЗ УКРАЇНИ, ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ¢Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОДА, АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ,НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ, АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ, УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ ПАНКРЕАТОЛОГІВ
1-Й ДЕНЬ
ЧЕТВЕР 26 жовтня 2023 РОКУ
Відкриття симпозіуму
09.00-09.30
Вступне вітальне слово голови оргкомітету, ректора Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України,
професора М.М. Корди.
Вітальне слово начальника департаменту охорони здоров¢я Тернопільської обласної держадміністрації О.М. Ярмоленко.
ОСНОВНА ПРОГРАМА
09.30-18.00
Головуючі: професор М.М. Корда, професор А.Г. Шульгай, професор І.М. Кліщ, професор С.Й. Запорожан, професор Л.С. Бабінець, доцент Н.І Корильчук, доцент І.О. Боровик, доц. Б.О. Мігенько, доц. Н.Є. Боцюк, А.М. Шабага.
- 9.30-9.50 Проф. Катеренчук І.П., м. Полтава «Еволюція компетенцій діагностики та терапії кардіологічних захворювань: що необхідно знати сімейному лікарю»
- 9.50-10.10 Проф. Бабінець Л.С., м. Тернопіль «Вибір антигіпертензивного засобу для лікування пацієнтів серцево-судинного профілю у загальнолікарській практиці: резистентна чи псевдорезистентна артеріальна гіпертензія?»
- 10.15-10.35 Доц. Боцюк Н.Є., м. Тернопіль «Консультування підлітків щодо медико-соціальних аспектів здоров’я. Проектні технології навчання в підготовці сімейного лікаря, дружнього до підлітків»
- 10.40-11.00 Проф. Андріюк Л.В., м. Львів «Клінічні аспекти бджоловжалювання»
- 11.00-11.20 Проф. Ілащук Т.О., м. Чернівці «Особливості ведення пацієнтки з артеріальною гіпертензією залежно від добового профілю артеріального тиску та групи серцево-судинного ризику»
- 11.20-11.40 Проф. Колоскова О.К., м. Чернівці «Сезон респіраторних вірусних інфекцій: лікувально-профілактична стратегія в роботі сімейного лікаря»
- 11.40-12.00 Проф. Сірчак Є.С., м. Ужгород «Тактика ведення хворих із метаболічно-асоційованими захворюваннями на сучасному етапі»
- 12.00-12.20 Проф. Гребеник М.В., м. Тернопіль «Антитромбоцитарна і антикоагулянтна терапія: зміна преференцій»
- 12.30-12.50 Проф. Бабінець Л.С., м. Тернопіль «Актуальні клінічні та методичні аспекти щодо корекції стану хряща при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів у загальнолікарській практиці»
- 12.50-13.10 Проф. Ждан В.М., доц. Бабаніна М.Ю., доц. Кітура Є.М., м. Полтава «Роль викладача у формуванні професійного іміджу майбутнього сімейного лікаря»
- 13.10-13.30 Проф. І.Я. Господарський, О.В. Прокопчук, О.А. Козак, м. Тернопіль «Сучасні підходи до імунотерапії у пацієнтів з частими захворюваннями верхніх дихальних шляхів»
- 13.40-14.00 Проф. Тєрьошин В.О., м. Харків «Актуальні питання сучасного лікування та профілактики інфекцій в практиці сімейного лікаря: дані доказової медицини та позиція міжнародних експертів»
- 14.00-14.20 Проф. Бабінець Л.С., м. Тернопіль «Можливості спазмолітичної терапії у комплексному лікуванні функціональних розладів травлення»
- 14.20-14.40 Проф. Паєнок О.С., м. Львів «Біль у гінекологічній практиці: причини, діагностика, корекція»
- 14.40-15.00 Доц. Москалик О.Є., м. Львів «Лікувально-профілактичні стратегії при болю у горлі різної етіології»
- 15.00-15.20 Проф. Венгер О.П., м. Тернопіль «Психіатрія mhGAP: що чекає сімейного лікаря?»
- 15.30-15.50 Проф. Бондаренко О.О., м. Львів «Медикаментозно-індукована гепато- та гастроентеротоксичність. Клінічний менеджмент пацієнтів крізь призму коморбідної патології»
- 15.50-16.10 Проф. Михайловська Н. С., м. Запоріжжя «Ведення пацієнтів з артеріальною гіпертензією в умовах сьогодення: що потрібно врахувати, щоб досягти цільового рівня артеріального тиску»
- 16.10-16.30 Доц. Тєрьошина І.Ф., м Харків «Психосоматичні розлади у хворих терапевтичного профіля. Міфи та реальність»
- 16.40-17.00 Доц. Мартинюк Л.П., м. Тернопіль «Сучасні підходи до ведення пацієнтів із цукровим діабетом 2-го типу в амбулаторній практиці»
- 17.00-17.20 Д-р Карена Хенлі, проф. Бабінець Л.С., д-р філософії Банадига А.І., м. Тернопіль «Як зворотній зв'язок сприяє навчанню»
- 17.20-17.40 Проф. Ярема Н.І., канд. мед.наук Коцюба О.І., м. Тернопіль «Як покращити прогноз пацієнта з неклапанною фібриляцією передсердь в нових реаліях?
СТУДІЯ ДОПОВІДЕЙ НАУКОВЦІВ ЗА ФАХОМ «ЗАГАЛЬНА ПРАКТИКА-СІМЕЙНА МЕДИЦИНА»
Дистанційно на online платформі MSTeams ТНМУ імені І.Я.Горбачевського
10.30-17.00
Головуючі: доцент Н.І. Корильчук, доцент Н.Є. Боцюк, доцент В.М. Творко.
Швед М.І., Овсійчук Р.М., Демиденко А.В., м. Тернопіль «Місце інгібіторів sglt2 та l-карнітину в лікуванні хворих із ГКС (stemi) на тлі цукрового діабету 2 типу»
Махніцька І.В., м. Тернопіль «Динаміка якості життя під впливом комплексного лікування із включенням комбінованого засобу вітамінів U та B5 при хронічному панкреатиті із гастродуоденальними порушеннями».
Мануйлов С.М., м. Запоріжжя «Ведення хворих на ішемічну хворобу серця після перенесеної коронавірусної хвороби COVID-19 в практиці сімейного лікаря: які ризики враховувати»
Сабат З.І., м. Тернопіль «Вплив біорегуляційної терапії у комплексній корекції вегетативних порушень при хронічному панкреатиті»
Коновалова М.О., м. Запоріжжя «Алгоритм ведення хворих на ішемічну хворобу серця з супутньою анемією в практиці сімейного лікаря в умовах сьогодення»
Галабіцька І.М., м. Тернопіль «Патогенетичні чинники формування екскреторної недостатності підшлункової залози при первинному остеоартрозу»
Михайловський Я.М., м. Запоріжжя «Індивідуалізація підбору дози варфарину у хворих з фібриляцією передсердь в клінічній практиці»
Онуфрик З.Я., м. Тернопіль «Тютюнопаління як патогенетичний предиктор обтяження клінічного перебігу хронічного панкреатиту»
Саламазде О.В., м. Рівне «Хронічний панкреатит і гіпотиреоз: клініко-патогенетичні аспекти коморбідності»
Шевченко Н.О., м. Одеса «Вікові групи пацієнтів із хронічним панкреатитом: особливості клініки, обґрунтування лікувальної тактики»
Земляк О.С., м. Тернопіль «Лейкоцитарні формули як діагностичні інструменти оцінки ендотоксикозу при загостренні хронічного панкреатиту»
Корильчук Т.Б., м. Тернопіль «Сучасні підходи до лікування урологічної патології в осіб похилого віку»
Говорнян А.В., м. Чернівці «Прогнозування віддалених кардіоваскулярних наслідків COVID-19 з використанням штучного інтелекту і методів Deep Learning»
Редьква О.В., м. Тернопіль «Особливості формування екскреторної дисфункції підшлункової залози при цукровому діабеті 2 типу»
Чобану Я.В., м. Чернівці «Реалізація про- та протизапальних механізмів в умовах ізольованого та поєднаного перебігу хронічного коронарного синдрому та ХОЗЛ, можливості медикаментозної корекції»
Хомин Г.О., м. Тернопіль «Використання шкали CAGE для визначення лікувальної тактики при веденні пацієнтів із хронічним панкреатитом на тлі хронічного вірусного гепатиту С»
Мірінюк І.В., м. Чернівці «Особливості перебігу гострого коронарного синдрому у пацієнтів з ожирінням на тлі застосування НЗКТГ-2»
Шайген О.Р., м. Тернопіль «Біорегуляційні можливості корекції ендотоксикозу при хронічному панкреатиті у коморбідності із хронічним вірусним гепатитом С»
Маєвська Т.Г., м. Луцьк «Комплексна реабілітація пацієнтів із остеоартрозом на тлі хронічного панкреатиту із використанням рефлексотерапії та системної ензимотерапії»
Мігенько Л.М., м. Тернопіль «Сучасні концепції діагностики та лікування цукрового діабету»
Сасик Г.М., м. Трускавець «Санаторно-курортні можливості ведення реабілітації пацієнтів із соматичною патологією»
2-Й ДЕНЬ
П’ЯТНИЦЯ 27 жовтня 2023 РОКУ
ОСНОВНА ПРОГРАМА
10.00-18.00
Зустріч Українського Клубу панкреатологів
«Сучасні проблеми панкреатології. Дієтичні та курортні фактори лікування захворювань підшлункової залози»
Головуючі: професор Губергріц Н.Б., професор Бабінець Л.С., професор Самогальська О.Є., доцент Боцюк Н.Є., доцент Боровик І.О., доцент Корильчук Н.І., Шабага А.М.
- 10:00-10:25 Prof. J.E. Dominguez-Munoz (Іспанія) «Pancreatic exocrine insufficiency after acute pancreatitis» (Зовнішньосекреторна недостатність підшлункової залози після гострого панкреатиту)
- 10:25-11:00 Проф. Губергріц Н.Б., канд. мед. наук Бєляєва Н.В., м. Одеса, доц. Гомозова О.А. «Ведення пацієнтів після гострого панкреатиту та з хронічним панкреатитом після виписки зі стаціонару»
- 11:00-11:20 Проф. Бабінець Л.С., м. Тернопіль «Сучасні можливості корекції екзокринної недостатності підшлункової залози різного ґенезу»
- 11:20-12:15 Проф. Губергріц Н.Б., канд. мед. наук Бєляєва Н.В., м. Одеса, доц. Козинська І.А., доц.Супрун О.О. «Ад'ювантний синдром»
- 12:15-12:30 Відповіді на запитання
- 12:30-12:50 Проф. Бабінець Л.С., м. Тернопіль «Біорегуляційна корекція вегетативних та імунних порушень при хронічному панкреатиті у загальнолікарській практиці»
- 12:50-13:30 Проф. Губергріц Н.Б., канд. мед. наук Бєляєва Н.В., м. Одеса, доц. Жданюк Ю.I. «Неалкогольна жирова хвороба печінки та підшлункової залози: сучасні уявлення про патогенез та лікування»
- 13:30-13:50 Проф. Філіппова О.Ю., м. Дніпро «Печінка та підшлункова залоза на перехресті епідемії метаболічного синдрому - складні проблеми з реальними рішеннями»
- 13:50-14:10 Проф. Самогальська О.Є., м. Тернопіль «Спазм як причина больового синдрому у пацієнтів з біліарною патологією: можливості фармакотерапії»
- 14:10-14:30 Проф. Щербиніна М.Б., м. Дніпро «Раціональний підхід до вибору лабораторних тестів у щоденній клінічній практиці гастроентеролога»
- 14:30-14:50 Корпяк В.С., м. Київ «Роль тонкоголкових аспіраційних біопсій у верифікації пухлин підшлункової залози»
- 14:50-15:10 Кутняк В.М., м. Київ «Відеосистема EVIS X1 – нові діагностичні та терапевтичні можливості для лікаря-ендоскопіста»
- 15:10-15:30 Відповіді на запитання. Підсумки.
- 15.30-15.50 Д-р Лазарик В., доц. Колесник П., м. Ужгород «Аналіз зворотного зв'язку від стажерів клініки «Інтерфемілі» після проходження практики»
- 15.50-16.10 Канд. мед. наук Табалюк Т.А., м. Тернопіль «Невідкладні стани в офтальмології»
- 16.15-16.35 Проф. Величко В.І., д-р філософії Лагода Д., м. Одеса «Окремі аспекти профілактики ожиріння у дорослих. Від теорії до практики»
- 16.40-17.00 Петьовка Д., доц. Колесник П.О., м. Ужгород «Кроки валідизації анкети для оцінки зворотного зв'язку від стажерів клініки «InterFamily»»
- 17.00-17.20 Д-р Сабін Байєн, Франція, д-р філософії Кицай К.Ю., м. Тернопіль «Навчання (стажування) майбутніх сімейних лікарів. Від теорії до практики»
- 17.20-17.40 Д-р Карппінен Хелена, Фінляндія, студент Мігенько О., м. Тернопіль «Нові підходи щодо підготовки спеціалістів загальної практики - приклад Фінляндії»
- 17.40-18.00 Проф. Шейко С.О., м. Дніпро-Кривий Ріг «ТЕЛА - актуальна проблема сімейного лікаря і провідна попереджувальна причина смерті хворих»
СТУДІЯ ДОПОВІДЕЙ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ПОСІБНИКА «Мультидисциплінарні аспекти викладання дисципліни «ЗП-СМ» у вищій медичній освіті»
10.30-17.00
Головуючі: доцент Н.І. Корильчук, доцент Н.Є. Боцюк, доцент Б.О. Мігенько, доцент С.С. Рябоконь.
- Мігенько Б.О., м. Тернопіль «Особливості викладання хірургічних дисциплін на кафедрі терапії та сімейної медицини медичного факультету ТНМУ імені І.Я. Горбачевського»
- Ждан В.М., Іваницький І.В., М.Ю. Бабаніна, Шилкіна Л.М., Лебідь В.Г., м. Полтава «Актуальні компетенції у системі медичної освіти: самостійна позааудиторна робота лікарів-інтернів з фаху «Загальна практика – сімейна медицина»»
- Боровик І.О., м. Тернопіль «Сучасні методи розвитку комунікативної компетентності студентів-медиків»
- Лазарик В., Колесник П., Манзулич Г., Пальок І., м. Ужгород «Аналіз зворотного зв'язку від стажерів клініки «Інтерфемілі» після проходження практики»
- Корильчук Н.І., м. Тернопіль «Типологічні особливості поведінки харчування»
- Ждан В.М., Волченко Г.В., М.Ю. Бабаніна, Ткаченко М.В., Іщейкіна Ю.О., м. Полтава «Актуальні методичні аспекти підготовки фахівців первинної медичної допомоги»
- Боровик І.О., Струк Л.Р., Ружицька С.М., м. Тернопіль «Використання рефлексивного щоденника в роботі медичної сестри»
- Корильчук Н.І., Булатова Н.О., м. Тернопіль «Особливості професійної комунікації з хворими на цукровий діабет 2 типу»
- Радченко В.В., Єльчанінова Т.І., м. Дніпро «Форми і методи проведення заключного контролю знань у інтернів»
- Рябоконь С.С., м. Тернопіль Викладання геріатричних аспектів медико-соціальної допомоги на додипломному рівні медичної освіти
- Шейко С.О., Дорошенко О.О., м. Дніпро-Кривий Ріг «Вплив Сovid-19 на порушення серцевого ритму у хворих з ішемічною хворобою»
- Маланчук Л.М., м. Тернопіль «Можливості використання освітньо-навчальних платформ для підготовки матеріалів до лекцій»
- Ждан В.М., Кир`ян О.А., Бабаніна М.Ю., Кітура Є.М., Ткаченко М.В., м. Полтава «Оволодіння практичними навичками лікарями-інтернами загальної практики - сімейної медицини в умовах дистанційної освіти»
- Творко В.М., м. Тернопіль «Сучасні підходи для діагностики та лікування серцево-судинної системи в практиці сімейного лікаря у викладацькій практиці»
- Тєрьошин В.О., Круглова О.В., Гаврилов А.В., Бодня І.П., м. Харків-Рівне «Добавки цинку та селену для профілактики та лікування Сovid-19: систематичний огляд експериментальних досліджень»
- Корильчук Н.І., Бойко Р.Ф., м. Тернопіль «Аспекти професійної комунікації з пацієнтами з цереброваскулярною патологією»
- Ждан В.М., Бабаніна М.Ю., Кітура Є.М., Іщейкіна Ю.О., Кир’ян О.А., м. Полтава «Ефективні інноваційні технології в підготовці лікаря-практика»
- Корильчук Б.Т., Дудник Д.О., м. Тернопіль «Життя після втрати»
- Маланчук С.Л., м. Тернопіль «Наш досвід використання кейс-методу у викладанні клінічної фармакології»
- Шейко С.О., Дорошенко О.О., м. Дніпро-Кривий Ріг «Маркери запалення у хворих з ішемічною хворобою після перенесеної коронавірусної інфекції»
- Семенець Б.Ф., м. Тернопіль «Аналіз раціонального призначення лікарських засобів у закладах охорони здоров’я України»
ОБГОВОРЕННЯ І ПРИЙНЯТТЯ РЕЗОЛЮЦІЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ
Форма участі: усна доповідь, стендова доповідь, вільний слухач
Матеріали конференції будуть надруковані на сторінках фахового журналу «Здобутки клінічної і експериментальної медицини».
Матеріали до друку приймаються за посиланням (в журнал «Здобутки клінічної і експериментальної медицини») https://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/zdobutky-eks-med/about/submissions#authorGuidelines та паралельно на ел. пошту conferencepmsd@gmail.com
ПОДАЧА СТАТЕЙ В ЖУРНАЛ:
Для публікації наукових праць (статей) у фахових періодичних виданнях (наукових журналах) ТНМУ звертатися у редакцію, тел: 0(352) 434956. Усю інформацію про періодику (умови подання, індекси цитування тощо) можна отримати відвідавши сайт http://ojs.tdmu.edu.ua/
Реєструватися потрібно як читач та автор (відмітити галочку) під обраний журнал і робити подання (вивантажити статтю) там.
Квитанція про оплату буде надіслана на електронну скриньку після прийняття матеріалу до друку.
Умови публiкацiї:
- Приймаються статті, огляди літератури, клінічні випадки, оформлені відповідно до вимог журналу «Здобутки клінічної та експериментальної медицини». Під текстом статті має бути інформація про авторів: місце роботи, посада, науковий ступінь, вчене звання, прізвище, ім’я, по батькові, адреса, телефон, ел. адреси авторів.
- Детальні вимоги до написання статей можна знайти за посиланням на офіційній сторінці журналу http://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/zdobutky-eks-med/about/submissions#authorGuidelines
- Обсяг оригінальної статті, включаючи таблиці, рисунки, список літератури, резюме повинен бути не менше – 5 с., обсяг проблемної статті, огляду літератури, лекції – до 12 с., короткої статті у рубриках «Погляд на проблему» і «Випадок з практики» - до 5 с., враховуючи резюме і список літератури.
- Статтю можна друкувати українською та англійською мовами на одному боці аркуша формату А4 із розміщенням 1800-2000 друкованих знаків на сторінці (поля: верхнє і нижнє – 2,5 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см, шрифт Тіmes New Roman 14 пт через півтора інтервали).
Таблиці повинні мати короткі заголовки і власну нумерацію. Відтворення одного і того ж матеріалу у вигляді таблиць і рисунків не допускається. Діаграми, графіки бажано створювати у Місгоsoft ЕхсеІ. Невеликі за об’ємом ілюстрації можна розміщувати по ходу тексту статті.
Для формул бажано використовувати редактор формул Microsoft Equation.
Статті мають бути написані з дотриманням основних вимог ДСТУ 3008-95 «Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення.» за такою схемою:
УДК; з абзацу НАЗВА РОБОТИ (великими літерами) ініціали і прізвища авторів, повна назва установи (трьома мовами).
Резюме українською та англійською мовами (250–300 слів кожне) повинні бути структурованими і містити назву роботи, мету, матеріали та методи, результати досліджень та висновки.
Ключові слова українською та англійською мовами (до 8 слів).
Вступ. (Постановка проблеми у загальному вигляді, її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями, аналіз останніх опублікованих досліджень, в яких започатковано розв’язання даної проблеми, виділення невирішеної частини загальної проблеми, якій присвячена означена робота).
Мета дослідження.
Матеріал і методи дослідження. (Викладення об’єкта дослідження і методик, опис яких повинен бути достатнім для розуміння їх доцільності і можливості відтворення. У випадку експериментів слід вказувати вид, стать, кількість тварин, методи анестезії при маніпуляціях тваринам для знеболення, метод евтаназії. Обов’язковим є зазначення методик статистики з обґрунтуванням критеріїв достовірності оцінок).
Результати й обговорення. (Викладається основний фактичний матеріал, проводиться повне обґрунтування отриманих наукових результатів, висловлення власного судження щодо одержаних результатів, його порівняння з тлумаченням подібних даних, наведених іншими авторами).
Висновки. Перспективи подальших досліджень.
Список використаної літератури (друкується в порядку згадування джерел) формується двома блоками: традиційним та додатковим для закордонних баз даних (REFERENCES).
Матеріали приймаються до 15.10.23 року в систему OPEN JOURNAL SYSTEMS
Вартiсть публікації визначається редакцією згідно із кількістю знаків статті орієнтовно – 140 грн за 1800 знакiв (1 стор.), враховуючи присвоєння ДОІ.
БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ:
Одержувач: Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України
Код: 02010830, р/р UA038201720313271003202004491 в ДКСУ м. Київ. !!! з поміткою: оплата публікації на конференцію в журналі «Здобутки клінічної і експериментальної медицини» (прізвище автора вказувати обов‘язково). |
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ
Контактні телефони:
проф. Бабінець Л.С., 0673520743
Махніцька І.В., 098-451-51-30 (кафедра терапії та сімейної медицини), Майдан Волі, 1, місто Тернопіль, 46001, conferencepmsd@gmail.com
тел./факс: +38(0352) 52-04-79 – науковий відділ (організація наукових форумів), керівник – Оксана Шевчук, фахівець – Наталія Петришин,
Е-mail: vonf@tdmu.edu.ua, WEB-САЙТ: www.tdmu.edu.ua
АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:
«Медикаментозні і немедикаментозні можливості ведення пацієнтів у загальнолікарській практиці»
Науковий відділ, майдан Волі, 1, м. Тернопіль, 46001, Україна.
АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
Прізвище __________________________________ Ім’я ___________________________________ По батькові ___________________________ Науковий ступінь___________________________ Вчене звання ______________________________ Посада ___________________________________ Назва організації /установи __________________________________________ Тема доповіді: __________________________________________ Співавтори___________________________________ __________________________________________ Адреса для листування_______________________ __________________________________________ Електронна адреса __________________________ Контактний телефон ________________________ Форма участі у форумі: усна доповідь стендова доповідь тільки публікація вільний слухач Технічні засоби презентації мультимедійний проектор Інше _____________________ Прошу зарезервувати для мене _______ місць у готелі з “_____” _______________ 2023 р. по “_____” _______________ 2023 р. Дата ______________ Підпис ________________
|