Нагадуємо, що взяти участь та опублікувати матеріали на конференцію можна виключно через систему Open Conference Systems, для цього потрібно зареєструватись і завантажити онлайн матеріали на сайті нашого університету

http://www.tdmu.edu.ua у розділі:
Наука->Наукові форуми->Інформаційна система керування проведенням наукових конференцій в ТДМУ

ПОСИЛАННЯ: http://conference.tdmu.edu.ua

При підготовці матеріалів  у вигляді ТЕЗ просимо дотримуватися вимог:

1. Текст тез подається в електронній версії, в редакторі Word через 1,5 інтервалу (28–30 рядків на сторінці), з розміром шрифту 14 (загалом до 1800–1900 знаків з пробілами на сторінці), обсягом до 4 сторінок.

2. Під текстом вказати науковий ступінь і вчене звання кожного автора, прізвище, ім’я, по батькові, адресу, телефон (бажано мобільний), E-mail (якщо є).

3. Матеріали повинні бути подані в електронній версії, в редакторі Word в форматі *.doc або *.rtf.

Структура ТЕЗ:

– назва роботи (великими літерами);

– ініціали та прізвища авторів;

– повна назва установи;

– вступ;

– основна частина;

– висновки;

– література.

Авторська довідка: пропустивши кілька інтервалів, вказати прізвище, ім'я, по батькові, посаду, науковий ступінь чи вчене звання доповідача, його поштову адресу, контактний телефон, E-mail.

При підготовці матеріалів у вигляді СТАТЕЙ просимо дотримуватися вимог:

1. Стаття повинна мати відношення установи з рекомендацією до друку та підписом керівника установи й експертний висновок про можливість відкритої публікації, які завірені печаткою. Під текстом статті обов’язкові підписи всіх авторів. Окремо необхідно вказати науковий ступінь і вчене звання кожного автора, а також прізвище, ім’я, по батькові, адресу, телефон (бажано мобільний для оперативного контактування при потребі), адресу електронної пошти (якщо регулярно нею користуєтеся). ТЕКСТ ПОТРІБНО НАДІСЛАТИ ПРОСКАНОВАНИЙ, ТАКОЖ У ВЕРСІЇ РЕДАКОТОРА Word.

2. Текст подається в електронній версії, в редакторі Word через 1,5 інтервалу (28–30 рядків на сторінці), з розміром шрифту 14 (загалом до 1800–1900 знаків з пробілами на сторінці), обсягом 4–8 сторінок.

3. Матеріали обов'язково повинні бути подані в електронній версії, в редакторі Word. Рисунки – у форматах JPG, TIF.

Структура СТАТТІ:

– УДК;

– назва роботи (великими літерами);

– ініціали та прізвища авторів;

– повна назва установи;

– назва статті англійською мовою (великими літерами), ініціали і прізвища авторів англійською мовою, повна назва установи англійською мовою;

– резюме українською мовою (до 20 рядків), резюме англійською мовою (до 20 рядків);

– вступ;

– основна частина;

– висновки;

– література (слова “вступ”, “основна частина”, “висновки” виділяти напівжирним шрифтом);

Вартiсть публiкацiї статей і тез 90 грн за 1800 друкованих знаків (1 сторінка).

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

Одержувач: ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України"

Код: 02010830, р/р 31251266204491 в ДКСУ,
м. Київ, МФО 820172.
!!! відмітка в квитанції: за публікацію на конференцію “Актуальні питання якості медичної освіти”, 12-13/05/2016.

Матеріали потрібно надсилати разом з авторською довідкою та квитанцією про оплату.

Форма публікації: Матеріали конференції (статті і тези) будуть надруковані у збірнику матеріалів конференції (вимоги додаються).

2. Файл заяви є у форматі OpenOffice, Microsoft Word, RTF або WordPerfect.
  4. Текст відповідає стилістичним і бібліографічним вимогам схеми в Вказівки для авторів, які знаходяться у розділі Про конференцію.
  5. Текст подається в редакторі Word через 1,5 інтервалу (28–30 рядків на сторінці), з розміром шрифту 14 (загалом до 1800–1900 знаків з пробілами на сторінці).