Огляд

УМОВИ ПУБЛIКАЦIЇ:

1. Приймаються наукові роботи (статті, оглядилітератури, клінічні випадки), оформленівідповідно до вимог журналу «Здобутки клінічноїта експериментальної медицини». Під текстомстатті має бути інформація про авторів: місцероботи, посада, науковий ступінь, вчене звання,прізвище, ім’я, по батькові із зазначенням адреси,телефону, електронної адреси кожного автора.

2. Детальні вимоги до написання статей можназнайти за посиланням на офіційній сторінціжурналу http://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/zdobutkyeks-med/about/submissions#authorGuidelines

3. Обсяг оригінальної статті, включаючитаблиці, рисунки, список літератури, резюмеповинен бути не менше – 5 с., обсяг проблемноїстатті, огляду літератури, лекції – до 12 с.,короткої статті у рубриках «Погляд напроблему» і «Випадок з практики» - до 5 с.,враховуючи резюме і список літератури.

4. Статтю можна друкувати українською,англійською та російською мовами на одному боціаркуша формату А4 із розміщенням 1800-2000друкованих знаків на сторінці (поля: верхнє інижнє – 2,5 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см, шрифтТіmes New Roman 14 пт через півтора інтервали).

Таблиці повинні мати короткі заголовки і власнунумерацію. Відтворення одного і того ж матеріалуу вигляді таблиць і рисунків не допускається.Діаграми, графіки бажано створювати у МісгоsoftЕхсеІ. Невеликі за об’ємом ілюстрації можнарозміщувати по ходу тексту статті.Для формул бажано використовувати редакторформул Microsoft Equation.

5. Статті мають бути написані з дотриманнямосновних вимог ДСТУ 3008-95 «Документація.Звіти у сфері науки і техніки. Структура іправила оформлення.» за такою схемою:УДК; з абзацу НАЗВА РОБОТИ (великимилітерами) ініціали і прізвища авторів, повнаназва установи (трьома мовами).Резюме українською, російською, англійськоюмовами (250–300 слів кожне) повинні бутиструктурованими і містити назву роботи, мету,матеріали та методи, результати досліджень тависновки.

Ключові слова українською, російською,англійською мовами (до 8 слів).

Вступ. (Постановка проблеми у загальному вигляді,її зв’язок із важливими науковими чи практичнимизавданнями, аналіз останніх опублікованихдосліджень, в яких започатковано розв’язання даноїпроблеми, виділення невирішеної частини загальноїпроблеми, якій присвячена означена робота).Мета дослідження.Матеріал і методи дослідження. (Викладенняоб’єкта дослідження і методик, опис яких повиненбути достатнім для розуміння їх доцільності іможливості відтворення. У випадку проведенняекспериментальних досліджень слід вказувати вид,стать, кількість тварин, методи анестезії приманіпуляціях, пов’язаних із завданням тваринамболю, метод евтаназії. Обов’язковим є зазначенняметодик статистичного аналізу з обґрунтуваннямвибору критеріїв достовірності оцінок).Результати й обговорення. (Викладаєтьсяосновний фактичний матеріал, проводиться повнеобґрунтування отриманих наукових результатів,висловлення власного судження щодо одержанихрезультатів, його порівняння з тлумаченнямподібних даних, наведених іншими авторами).

Висновки.

Перспективи подальших досліджень.Список використаної літератури (друкується впорядку згадування джерел) формується двомаблоками: традиційним та додатковим длязакордонних баз даних (REFERENCES).Матеріали до друку приймаються до 12 червня2020 року в систему OPEN CONFERENCESYSTEMS та на ел. пошту pmsd-ter@ukr.netВартiсть публікації статей визначаєтьсяредакцією згідно із кількістю знаків при наборістатті до друку орієнтовно – 140 грн за 1800знакiв (1 стор.), враховуючи присвоєння ДОІ.

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ:

Одержувач: Тернопільський національниймедичний університет іменіІ. Я. Горбачевського МОЗ УкраїниКод: 02010830р/р UA038201720313271003202004491 в ДКСУ м. Київ.

!!! з поміткою: оплата публікації наконференцію в журналі «Здобутки клінічної іекспериментальної медицини» (прізвище авторавказувати обов‘язково).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ: Місце проведення конференції: Тернопільськийнаціональний медичний університет імені І. Я.Горбачевського МОЗ України, за адресою:адміністративний корпус медичного університету,майдан Волі, 1,м. Тернопіль, 46001.

Контактні телефони:+38(0352) 26-81-55 – кафедра первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики-сімейноїмедицини, E-mail: pmsd-ter@ukr.net

тел./факс: +38(0352) 52-04-79 – науковий відділ(організація наукових форумів), керівник – ОксанаШевчук, фахівець – Тетяна Бісовська, Е-mail: vonf@tdmu.edu.ua

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:«Актуальні питання діагностики, лікування,раціональної фармакотерапії, профілактики тареабілітації в практиці сімейного лікаря»

Науковий відділ, майдан Волі, 1, м. Тернопіль,46001, Україна.

WEB-САЙТ: www.tdmu.edu.ua

 

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

Прізвище __________________________________

Ім’я ___________________________________

По батькові ___________________________

Науковий ступінь___________________________

Вчене звання ______________________________

Посада ___________________________________

Назва організації /установи____________________

Назва доповіді:______________________________

Співавтори__________________________________

Адреса для листування________________________

Електронна адреса __________________________

Контактний телефон ________________________

Форма участі у форумі:

• усна доповідь

• стендова доповідь

• тільки публікація

• вільний слухач

Технічні засоби презентації

• мультимедійний проектор

Інше _____________________

Прошу зарезервувати для мене _______ місць уготелі з “_____”

_______________ 2020 р.по “_____” _______________ 2020 р.

Дата ______________ Підпис __________