НАУКОВА ПРОГРАМА КОНГРЕСУ ВКЛЮЧАЄ ТАКІ СЕКЦІЇ:

1. 1. Кардіологія, ревматологія, нефрологія
  2. 2. Гастроентерологія, ендокринологія
  3. 3. Фтизіатрія, пульмонологія
  4. 4. Імунологія, алергологія
  5. 5. Гематологія, онкологія, радіаційна медицина
  6. 6. Неврологія, нейрохірургія
  7. 7. Оториноларингологія, офтальмологія
  8. 8. Стоматологія
  9. 9. Акушерство, гінекологія
  10. 10. Хірургія, малоінвазивна хірургія, дитяча хірургія
  11. 11. Ортопедія, травматологія
  12. 12. Педіатрія
  13. 13. Інфекційні хвороби, дерматовенерологія
  14. 14. Фармакологія, фармація
  15. 15. Психіатрія
  16. 16. Клінічне медсестринство
  17. 17. Медицина надзвичайних ситуацій, реаніматологія, анестезіологія
  18. 18. Профілактична медицина, соціальна медицина, медична інформатика, ООЗ.
  19. 19. Експериментальна медицина
  20. 20. Біологія, мікробіологія
  21. 21. Патоморфологія, судова медицина
  22. 22. Морфологія в нормі
  23. 23. Випадки з практики

НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИ РОБОТУ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

Реєстрацію на конгрес (електронну версію тез, заявку учасника та сканований чек про оплату) прохання пройти за посиланням:

Вимоги до тез, доповідей і стендових робіт:

Прохання до усіх учасників конгресу, які бажають подати свої матеріали до збірника, надіслати їх до 16 березня 2020 року. При отриманні тез пізніше встановленого терміну (визначається за датою відправлення) роботи опубліковані не будуть.

• роботи, направлені для участі у конгресі, не повинні бути раніше опублікованими або направленими для публікації в інші видання;
  • обсяг матеріалів для друку від 1700 до 2000 знаків, включаючи пробіли;
  • текст друкується шрифтом - Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1.0, кегль – 14;
  • у тексті тез слід відображати актуальність, мету, матеріали та методи, результати дослідження, висновки;
  • назви фармацевтичних фірм, апаратуру, реактиви наводяться в оригінальній транскрипції; результати вимірювань – в одиницях Міжнародної системи (СІ);
  • усі скорочення (окрім загальноприйнятих) слід розшифровувати при першому вживанні.

Тези, обсяг яких не відповідає вказаному, опубліковані не будуть. Електронний варіант повинен бути виконаний в текстовому редакторі Документ Microsoft Office Word (.docx).

При друкуванні тез доповідей необхідно дотримуватися певної структури документа, яка наведена нижче:

-           прізвища та імена авторів повністю, не скорочуючи;

-           назва доповіді;

-           кафедра;

-           науковий керівник;

-           назва навчального закладу, де виконувалася робота;

-           місто, країна;

-           короткий зміст доповіді (текст тез).

a) Автори зберігають авторське право на свої роботи, дозволяючи конференції розмiстити дані неопубліковані роботи по Ліцензія загальної творчої атрибуції,яка дозволяє іншим вільний доступ, користуватися і обмінюватися роботами, з підтвердженням авторства твору та його первісного подання на цій конференції.

б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і увійти в окремих, додаткових контрактах на невиключний розподіл і подальшу публікацію цієї роботи (наприклад, опублікувати переглянутий варіант в журналі, розмістити його на інституційний репозитор або опублікувати її в книзі), з визнанням його первісного подання на цій конференції.

в) Крім того, авторам рекомендується розміщувати і обмінюватися роботами в Інтернеті (наприклад, в інституціональному репозиторі або на їх сайті) в будь-якій точці до і після конференції.