Open Conference Systems - Тернопільський Національний Медичний Університет, Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Актуальні проблеми довкілля та здоров’я людини в умовах екологічних і соціальних змін у Європі та в Україні”, присвячену 115 –й річниці з дня народження І. І Яременка

Розмір шрифту:
THE FEATURES OF REAL NUTRITION OF PRESCHOOL CHILDREN IN CONDITIONS OF INDUSTRIALLY POLLUTED TERRITORIES
Олена Василівна Антонова

Остання редакція: 2018-03-03

Аннотація

Невід’ємною складовою промислово розвинутих територій стає постійне посилення техногенного впливу на організм людини. Це сприяє погіршенню популяційного здоров’я населення і, перш за все, дітей, як найчутливішого контингенту. Для    досліджень   обрано    промисловий   район м. Дніпро, для якого притаманно інтенсивне забруднення довкілля.  Сельбищна зона району знаходиться практично на території санітарно-захисної зони виробничих підприємств. Оскільки у промисловому місті знайти район, однорідний за параметрами, але техногенно не забруднений, практично не можливо, контрольним обрано умовно «чистий» сільський район, розташований у зоні відпочинку.